Novi Pazar
Voždovac
Spartak ŽK
Prijateljska utakmica: Balkanski - Radnički Niš 0:3

Sudija Veljković bio je najslabiji pojedinac dinamične utakmice, odigrane pred velikim brojem gledalaca. Prvo je u 5.minutu propustio da dosidi faul nad Markovim, posle koga je Sasa Vasov napravio očigledan penal. Onda je pokušao da se iskupi, mahao kartonima, pa su gosti hteli da napuste teren u 66. minutu. Nakon toga je ponovo okrenuo ćurak, pa je posle grubog starta nad Markovim dopustio da gosti postignu treći gol. Pred kraj meča nije dosudio čist penal za goste, posle starta golmana Milčeva, kao kompenzaciju za prethodnu situaciju.

Rezultat: Balkanski - Radnički Niš 0:3 (0:2);  Stadion: SC "Park" ; Gledalaca: 400. Sudija: Dalibor Veljković (Temska). Strelci: Simov u 5. (iz penala), Lazarević u 13. i Stepić u 78.

Balkanski: Petrović, Nikolić, S. Vasov, J. Georgijev, B. Vasov, Markov, Nackov, Krstić, Ivanov, Mančić, V. Georgije - ušli u drugom poluvremenu: Milcev, Ćirić, Sokolov, M. Georgijev, Simić, Djurov, Aleksov, Gligorijević, Cenić, Milanov.
Radnički: Danić, A. Jovanović, Mladenović, Marinković, Simov, Milunović, M. Jovanović, Mijatović, Stefanović, Paunović, Lazarević - ušli u drugom poluvremenu: Perić, Randjelović, Mitić, Petrović, Stepić, Živanović, Ivanović, Milojić, S. Stojković, Tomić, A. Stojković, Žbiljić.

Trener Balkanskog Radivoje Manić: Gosti su nam očitali lekciju iz fudbala, predstoji nam puno rada. Žao mi je publike.
Trener Radničkog Vladislav Djukić: Utakmica je bila prava prvenstvena, rezultat je preubedljiv za prikazanu igru. Balkanski sa ovakvom publikom, trenerom i igračima ne bi smeo da ispadne iz lige.