Mačva 2005
Stolice
Borac K
MOL: Sinđelić - Borac (L) 2:1

Po prijatnom vremenu za igru, prikazana je dobra fudbalska predstava, naročito u drugom delu. Domaći su veoma brzo, iskoristivši greške gostiju i to najpre u 5. minutu preko Ćirkovića, a zatim i u 9. minutu preko Trifunovića iz slobodnog udarca došli do velike prednosti od 2:0. Može se reći sasvim zasluženo jer u prvom delu gosti nisu uputili nijedan pravi udarac prema golu Ikanovića. Rano veliko vođstvo domaćih poremetilo je igru gostiju, koji su u prvom delu bili totalno nemoćni da bilo šta urade. Domaći su u prvom delu bili dosta bolji, više želeli pogodak i zasluženo rešili prvi deo susreta u svoju korist rezultatom od 2:0.

U drugom delu utakmice, gosti igraju dosta ofanzivnije i znatno bolje nego u prvom delu, sa više napada i pokušavali su što pre doći do pogotka. Ipak ti napadi nisu bili efikasni sve do 60. minuta kada Arnautović postiže pogodak i smanjuje rezultat na 2:1. Pokušavali su gosti doći do izjednačenja, ali bez uspeha. U ovom delu susreta imali su i domaći svoje prilike, a jedna od najboljih bilo je udarac Pavlovića sa oko 25.metara, kada se istakao golman gostiju Krsmanović. Do kraja susreta i pored nekoliko prilika na obe strane, rezultat se nije menjao i domaći dolaze do nove pobede. Ne igranje kapitena Mucića ne može biti razlog za slabu igru, raspravu sa sudijama i slično. Na ovu utakmicu iz nepoznatih razloga nije došao određeni delegat, tako da je sudija Radić imao odrešene ruke u presuđivanju. Razloge za slabo izdanje, naročito u prvom delu, a što se ponavlja već četiri kola, ne treba tražiti u sudijama ili nekom drugom, već unutar ekipe.

SINĐELIĆ (Lipnica) - BORAC (Lešnica) 2:1 (2:0)

Mačvanska okružna liga: Lipnica, 06.09.2014.godine, 16,00 časova. Gledalaca: 200. Strelci: Ćirković Ljubomir 5, Trifunović Miroslav 9 /S/, Arnautović Predrag 60 /B/. Sudije:G: Radić Čedomir - Loznica, P: Komarčević Žarko - Voćnjak, P: Jezdić Snežana - Brasina. Žuti kartoni: Vučetić Milutin, Ćirković Ljubomir /S/, Aćimović Branko, Simić Dragiša /B/. Crveni karton: Zebić (drugi žuti) /S/.

SINĐELIĆ: 1.Ikanović Buco, 2. Vučetić Milutin (Manojlović Nemanja), 3.Đurđević Aleksandar, 4.Marković Filip, 5.Trifunović Miroslav, 6.Simić Vladan, 7.Dragićević Nenad, 8.Zebić Mladen, 9.Antonić Milorad (Krsmanović Aleksandar), 10.Pavlović Milan (Marković Branko), 11.Ćirković Ljubomir.

BORAC: 1.Krsmanović Dejan, 2.Petrović Milutin, 3.Nikolić Miloš, 4.Vasić Milan (Radovanović Zoran), 5.Simić Dragiša, 6.Aćimović Branko, 7.Vuković Milan (Lazarević Dragutin), 8.Đukić Predrag 9.Josić Mladen, 10.Arnautović Predrag, 11.Lazić Aleksandar.

Fudbal Fudbal Mačvanska okružna liga Sindjelić Borac (L)