Gradac
Kiseljak
Parcane
Opštinska liga Varvarin: Varvarin -Velika Morava 3:1

U velikom lokalnom derbiju komšija popularni Baskijci pobedili su fazane iz sela Varvarina posle nešto bolje igre tokom cele utakmice. Pred punim tribinama stadiona Temnić u Varvarinu što je za ovaj rang takmišenja za mnoge bilo nezamislivo Baskijci su vrlo rano došli u vođstvo već u 5 minutu Nesporazum golmana Ružića i štopera Bojana Petrovića kaznio je na ovoj utakmici štoper Baskijaca Gordan Milić

za vođstvo od 1: 0. Već u 13 minutu bilo je 2: 0 neuspelu ofsajd zamku Fazana ponovo je iskoristio Gordan Milić da povisi vrlo rano na 2: 0. Utakmica se potom otvorila bilo je šansi na obe strane a onda potez utakmice. Nekada zvezda Temnića ali igrač koji je po nekima zaboravio da igra fudbal iako po godinama mlad Filip Đorđević primio je jednu odbijenu loptu na 27-28 metara od gola i iz prve volejom opalio a ona se zarila pod prečku nemoćnog Radojkovića za aplauze navijača oba kluba. Drugo poluvreme pripalo je domaćinima iako se očekivalo da će Selo Varvarinci krenutu u ofanzivu promena trenera gostiju Jugoslava Pavića da na teren umesto Stefanovića (popularnog Tonija Mangu) uđe Veličković nije urodila plodom, domaći su zaigrali bolje Jakovljević je počeo da igra onako kako renomeu njegovom dolikuje odlično je delio lopte saigračima pa je posle jednog njegovog pasa danas odlični štoper domaćih Stojanović postavio konačnih 3: 1 za slavlje Baskijaca.

Strelci: 1:0 Milić u 5, 2:0 Milić u 13, 2:1 Filip Đorđević u 38, 3:1 Ivan Stojanović u 69. minutu. Stadion Temnića, gledalaca 300. Sudija Popović Bojan (Ćićevac ) 7. Opomenuti igrači: Aleksandar Srećković i Jovanović (Varvarin). Igrač utakmice: Gordan Milić (FK Varvarin).

FK Varvarin: Radojković 7, Aleksandar Srećković 6, 5 (Jeremić 7)Milošević 7, Ivan Stojanović 7, 5, Milić 8, Đorđe Pavlović 7, 5, Jakovljević 7, Jovanović 7 (Erac 7), Glišić 7, Đukić 7 (Vićić 7), Erić 7.

FK Velika Morava: Ružić 6, Pejković 7, Jevtić 6, 5, Stefan Đorđević 7, Bojan Petrović 7, Stevanović 7(Veličković 7), Nikola Perović 7, Protić 6(Spasić 6, 5), Filip Đorđević 7. Lepopojić 6(Bogdanović 6, 5).

FOTO Galerija: Rade Bradić