Rad
BSK Borča
OFK Beograd
Danilo Đurić opet blista, crveno-beli dres na vidiku

Dete Pomoravlja za koga bolji poznavaoci prilika u ovom delu Srbije kažu da pripada nekolicini najtalentovanijih dečaka Danilo Đurić opet blista, ovog puta u dresu Jagodinskih omladinaca. U poslednjem kolu Omladinske lige Srbije ponovo je skrenuo pažnju na sebe u utakmici koju su Jagodinci igrali sa Crvenom zvezdom i nesretno izgubili sa 2:3. Najpre je u 13. minutu glavom majstorski pogodio mrežu Zvezde a potom u 85. minutu  asistirao kapitenu Jovanoviću za izjednačenje.

Ovako stasit (1,88 cm) sa izvanrednom tehnikom i pregledom igre ovaj napadač Jagodinaca postao je meta Novosadske Vojvodine ali sada i očigledno i našeg najtrofejnijeg kluba Crvene zvezde. Danilo pripada sportskoj porodici,njegov otac bio je takodje vrstan fudbaler karijeru je zavrsio u inostranstvu,počeo ja aktivno da igra fudbal u Paraćinskom Jedinstvu,a prošle sezone kao bonus sa 16,5 godine trener Ćuprijske Morave  Radiša Jovičić ukazao mu je poverenje u Srpskoligaškim  bitkama.Nije to promaklo agilnom rukovodstvu Jagodine pa se Danilo letos obreo u dresu Ćurana,gde briljira, a kako reče Cvijetin Blagojević legendarni igrač Zvezde prekjuče na utakmici ovaj deo Srbije nema većeg talenta. Samo dakle da se Danilo ne uobrazi i eto nam još jednog bisera rođenog  7.06.1996 godine u crveno belom dresu da li Vojvodine ili Zvezde samo je pitanje.