IM Rakovica
Turbina
Srem
SLB: Zemun - Dorćol 2:0

Zaslužena prva prolećna pobeda domaćina. Igrači obe ekipe pokazali su veliku želju i borbenost, ali je i pored toga bilo vrlo malo šansi. Zemunci su nekoliko puta iz dobrih pozicija šutirali van okvira gola, dok dorćolci nisu imali ozbiljnijih prilika.

U 14. minutu Tasić je sa 25m prebacio odbranu gostiju i uposlio Aničića koji je izašao sam ispred golmana Kerića. Iako je mogao sam da završi akciju, Aničić je nesebično asistirao Peraloviću koji je sa 2-3 metra pogodio za 1:0.

Duel Tasića (Zemun) i Filipovića (Dorćol)

Trajković šutirao iznad prečke

U 54. minutu Ilić je izveo korner, a Aničić glavom prebacio loptu do Nikolića koji je sa 5 metara postavio konačnih 2:0.

U finišu susreta, bivši kapiten Zemuna Nikola Vujošević je glavom šutirao pod prečku, ali je golman „gaučosa“ krajnjim naporom uspeo da prebaci loptu preko svog gola.