Župa
Radnički
Rembas
PT zona: Juhor - Rudar 1:0

Tvrda utakmica na momente oštra u prilog  čemu govori čak 9 dodeljenih žutih i jedan crveni karton. U takvoj igri prilika je bilo malo a utakmicu je rešio kapiten domaćih Slađan Mladenović evro golom u 66. minutu kada je kaznenom prostoru gostiju primio loptu na grudi i iz okreta strahovitim šutem pogodio leve raklje golmana Ivkovića,do kraja domaći su propustili još jednu veliku šansu u 90. minutu preko Dragoljuba Kolarevića ali je on nije iskoristio iako je bio sam ispred Ivkovića. Sve u svemu malo fudbala.

Strelac: 1:0 Mladenović u 66. minutu. Stadion Juhora u Obrežu, gledalaca 250. Sudija Željko Trifunović (Knjaževac) 7,5. Opomenuti igrači:  Acković, Maksimović, Mladenović i Simonović (Juhor) i Stamenković, Maletić, Ivanov, Merdžić i Petronijević (Rudar). Crveni karton: Nikola Marković (Juhor) u 71. minutu. Igrač utakmice: Slađan Mladenović (Juhor).

Juhor: Maksimović 7, Vukša 7, Marko Kolarević 7, Tomić 8, Vukmanović 7, Sibinović 6,5, Mladenović 8, (Dragoljub Kolarević-), Simonović 6,5, Acković 6 (antonijević-), Matejić 5 (Lukić 7), Marković 6.

Rudar: Ivković 7, Genov 6,5 (Aleksić 79, Krstić 7,5, Stamenković 6,5, Petronijević 6,5, Radosavljević 6,5, Ivanov 7, Maletić 6,5, Đurić 7, Veselinović 7 (pavlovski 7), Merdžić 7.