Pepeljevac
Bošnjane
Mačkovac
Temnić pregazio Šanac, tribinama se orilo "Džuki, Džuki, Džukijada"

Dok je predsednik  Temnića Darko Branković razmisljao kako da održi obećanje i bude prvi na kraju prvenstva a trener Marković kako da postigne u prvenstvu 100 golova, fudbaleri Temnića su im još jednom u tome pomogli napunivsi do vrha mrežu vrlo dobrih Šančana a da su strelci domaćih bili raspoloženi rezultat je mogao da bude i dvocifren pogotovo što je prvi strelac Temnića Stefan Sibinović promašio jedanaesterac u 88. minutu.

Predsednik Temnića Darko Branković i gen.sekretar Radiša Dolić uspešno kormilare Temnićevim brodom

Od golova treba posebno istaći gol iz slobodnjaka Darka Miladinovića u 57. minutu ali i pogodak kapitena Aksentijevića glavom posle solo akcije ljubimca domaćih navijača Srdjana Lazarevića popularnog Dzukija koji je na poluvremenu zamenio Mihajlovića i pruzio sjajnu partiju postigavsi gol i upisavsi tri asistencije pa se sa tribina često čuo navijački refren : DŽUKI, DŽUKI, DŽUKIJADA!

SAKUPLJENO   8510 dinara

Fudbalski klub Temnić nije na ovoj utakmici naplaćivao ulaz već je grupa Temnićevih pionira : Vojin Marković, Boško Branković i Miloš Mišković na kapiji sakupila 8510 dinara koji je klub danas uplatio za postradale od poplava. Po rečima predsednika kluba Darka Brankovića klub će i naredne mečeve igrati po geslom pomognimo ugrozenima od poplava.

Temnić - Šanac 6:0 (1:0)

Strelci: 1:0 Sibinović u 25, 2:0 Miladinović u 57, 3:0 Sibinović u 75, 4:0 Lazarević u 81, 5:0 Aksentijević u 85, 6:0 Rajković u 87. minutu. Stadion Temnića u Varvarinu, gledalaca 200. Sudija Miloš Grujičić (Kruševac) 7. Opomenuti igrači: Žerjav i Nikola Marković (Temnić) i Z.Stojanović i DŽopalić ( Šanac). Igrač utakmice: Rade Aksentijević (Temnić).

Temnić: Grujić-, Jokić 7, Ćosić 7,5, Antić 7,5 (Nikola Savić 7,5), Pešić 7,5, Žerjav 7,5, Marković 8 (Rajković 7), Miladinović 7, Mihajlović 7 (Lazarević 8,5), Aksentijević 8,5, Sibinović 7,5.

Šanac: Gligorijević 5, Matić 5, Zoran Stojanović 5,5, DŽopalić 6, Pavlović 6, Nikolić 5, Milovanović 5,5, Milanović 6, Ranković 5, Marko Spasojević 5,5, Goran Stojanović 5,5.