BAK
Vršac United
Tempo
Silni Radnički

Radnički iz Barande je za razliku od prošlih sezona , ovu započeo nizom dobrih rezultata. Ekipa Radničkog je u prošlom kolu 1.9. igrala nerešeno sa ekipom Mladosti iz Omoljice koja se pokazala kao ozbiljan rival. Vodila se rovovska bitka ni jedni ni drugi nisu mogli lako do golova svojih rivala. Međutim gosti iz Omoljice su iskoristili svoju šansu u 30. minutu meča kada su kombinacijom glavama prevarili odbranu Radničkog i smestili loptu u gol , za jedan nula. U daljem delu utakmice nije bilo većih uzbuđenja sve do 20. minuta drugog dela utakmice kada su igrači Radničkog uspeli da prodru u kazneni prostor ekipe iz Omoljice . Tada je Dobrić dobio loptu od Koleskog i uputio je odmah prema golu . I kada je golman već bio na njoj ona mu je prošla ispod ruku i ušla lagano u gol . Rezultat je u tom trenutku bio poravnat , složili bi se svi zaslušeno . To kraja susreta nije bilo većih prilika . Utakmica je na kraju okončana najrealnijim rezultatom . Oba tima su pružili lepu partiju i zasluženo podelili bodove .

Danas je ekipa Radničkog odmerila snage sa svojim komšijama iz Sefkerina . Mnogi su očekivali laku pobedu Radničkoj s obzirom da je ekipa iz Barande prva na tabeli , a ekipa iz Sefkerina poslednja . Bio sam sprečen da odem na utakmicu , na žalost . Kako sam obavešten Radnički je imao mnogo prilika koje nije iskoristio . No na kraju su ipak slavili rezultatom 0:1 i '' oprali '' se posle remija kod kuće .

Fudbal Fudbal PFL Pančevo Tempo Radnički (B)