Gradac
Čukarički
OFL Varvarin: Varvarin - Kostrež 4:0
14.04.2013 S.Blagojević

Važna pobeda Baskijaca iz Varvarina u derbiju kola koja im širom otvara vrata okružne lige. Bili su bolji tokom celog susreta a briljirao je trostruki strelac Nenad Neđa Petrović. Pored njega zapažene partije pružili su i Đorđe Pavlović, Mladen Stoiljković , Jeremić ali i svi drugi Baskijci koji su bili na terenu. Trenera Domaćih Brankovića ipak brine teža povreda izvrsnog skakača Vlastimira Stoiljkovića jer je pitanje da li će do kraja sezone moći da nastupa. Gosti predvođeni iskusnim asom Slavkom Kovačevićem nisu pružili mnogo a protiv razigranih Baskijaca se i nije moglo više. na slici: Nenad Petrović trostruki strelac

Strelci: 1:0 Vlastimir Stoiljković u 5. minutu, 2:0 Petrović u 29, 3:0 Petrović u 53 , 4:0 Petrović u 80. minutu. Stadion Temnića u Varvarinu, gledalaca 300. Sudija Predrag Živanović (Bošnjane) 6. Opomenuti igrači: Pavlović i Milošević(Varvarin) i Blagojević, Svrzić i Kovačević (Kostrež), u 45. minutu sa klupe udaljen predstavnik gostiju  Zoran Miljković. IGRAČ UTAKMICE: Nenad Petrović (VARVARIN).

VARVARIN : Stojanović 7, Antić 6, 5, Milošević 7, Jeremić 7, 5, Vlastimir Stoiljković- (Milutinović 7), Pavlović 7, 5, Jakovljević 6, 5 (Stojadinović 6, 5), Marković 7, Petrović 8, Zafirovski 7, Mladen Stoiljković 7, 5 (Radovanović-)

KOSTREŽ: Jovanović 6, Nikola Miljković 6(Mašić-), Stanojević 6(Perović-), Mišić 6, Ivan Miljković 6, 5, Petrović 6, Kovačević 7, Blagojević 6, Todorović 6, Arsić 6, 5, Svrzić 6.