Plaskovac
Proleter
Omladinac
Lider stao u Zagorici

U 14. kolu Međuopštinske lige Aranđelovac Topola fudbaleri Sloge igrali su nerešeno sa ekipom Prvi srpski ustanak 2: 2. Iako su slovili za apsolutnog favorita i na dva u prethodna tri gostovanja u Zagorici uspeli da ostanu neporaženi, gostujući fudbaleri su tek u svom četvrtom nastupi pred Zagoričkom publikom uspeli da postignu gol. S druge strane, izuzetno motivisani domaći su borbenom i strpljivom igrom uspeli da osvoje bod protiv gostiju koji su bili u seriji od devet pobeda.

Poćelo je idealno po domaće. Već u prvom minutu Antonijević je izveo slobodan udarac sa više od 30 metara i savladao zatečenog Dimitrijevića. Gosti su pokušavali preko Filipovića u 8. i 12. minutu, ali je njegove šuteve odbranio Jelesijević. Nesporazum golmana Jelesijevića i odbrambenih igrača domaćih u 31. minutu iskoristio je Minić i sa 7-8 metara loptu glavom sproveo u mrežu.

Drugo poluvreme donelo je sadržajniju igru. Gosti su do gola mogli u 51. minutu, ali je šut Lazovića odbranio Jelesijević. Domaći su uzvraćali preko Vesića i Gajića, ali je njihove pokušaje zaustavljao golman Dimitrijević. Najbliži golu gosti su bili u 68. minutu kada je M. Starćević sa 7-8-metara šutirao glavom, a Jelesijević fenomenalnom intervencijom loptiu izbacio u korner. U 72. minutu novo vođstvo domaćih. Vesić je na sredini terena pronašao Antonijevića, a ovaj silovitim udarcem sa 25 metara savladao Dimitrijevića. Jesenji prvak se nije predavao i ipak uspeo da dođe do izjednačenja. Gajić je u šesnaestercu oborio lazovića, sudija Đorđević pokazao na beli tačku, a siguran realizator u 83. minutu bio Stevanović. Kad se sve sabere čini se da je podele bodova najpravedniji ishod meča.

Sloga (Zagorica) - Prvi srpski ustanak (Orašac) 2: 2. Igralište u Zagorici. Gledalaca oko 50. Delegat: Tomislav Šišmanović (Masloševo). Glavni sudija: Nenad Đorđević (Aranđelovac) pomoćnici: Stefan Jovanović (Venčane) i Nenad Rafailović (Aranđelovac). Strelci: Antonijević u 1. i 72. minutu za Slogu, a Minić u 31. i D. Stevanović iz penala u 83. minutu za Prvi srpski ustanak. Žuti kartoni: Gajić, M. Jelesijević (Sloga) Lazarević (Prvi srpski ustanak). Crveni karton: Gajić (Sloga).

Sloga: NJelesijević, Gajić, M. Jelesijević, Vesić, Nikolić, Stevanović, J. Petrović (od 89. Milić), A. Pavković (od 72. Jovanović), M. Pavković, Antonijević, Č. Petrović (od 65. Ivanović).

Prvi srpski ustanak: Dimitrijević, Joksimović, Milojević (od 46. Ma. Starčević), Stevanović, Mi. Starčević, stojanović, Filipović, Lomić, Minić, Lazović, Lazarević.