Morava
Play off
Košarka PSLZ: Temnić - Mionica 101:82
11.12.2011 S.Blagojević

Košarkaši Temnića sjajno su otvorili utakmicu prvu četvrtinu dobili su sa čak 30:13 i do kraja rutinski utakmicu priveli kraju. Pojedine žute minute u igri Temnića danas su nadoknađene sjajnim šutem za tri poena( 12 trojki). Kod domaćih briljirao je Ranđelović sa 28 poena a pratili su ga Nikola Šolević sa 18 i Aleksandar Rac sa 15 poena. Kod gostiju nešto bolju partiju pružili su Jakovljević sa 19 poena, Blagojević sa 15 i Božinović sa 14.. Trenera domaćih Nenada Vujadinovića treba posebno da radujuju sve bolje partije najvećeg pojačanja Temnića Aleksandra Raca koji je pored dobre partije sa 2-3 efektna zakucavanja razgalio srca domaćih navijača.

Temnić: Topličanin 6,Marinković 2,Ranđelović 28,Nikola Šolević 18,Stevović 7, Pužić 2,Stojiljković 9,Gajić-,Jaćimović 3,Rac 15,Aleksa Šolević 11.

MIONICA: Mitrović 3,Marković-,Ćirković 13,Isaković 3,Blagojević 15,Božinović 14,Jakovljević 19,Trifunović 14, Čubela-.

Hala Sportskog centra Temnić u Varvarinu, gledalaca 400. Sudije Koviljić i Kinjić (Kraljevo)