Sloboda Piont Sevojno
Metalac K
Sloboda
Omladinska liga grupa "Morava": Čačak 94 - Šumadija 1903 1:2

Na igralištu sportskog centra  Mladost u  Čačku omadinci Šumadije 1903 nastavili su pobedničku seriju i napravili još jedan korak ka samom vrhu tabele. Utakmica je odigrana na terenu koji je bio veoma težak za igru i igračima obe ekipe treba čestitati na igri i borbenosti koju su ispoljili tokom celog meča. Već u 6. minutu domaći su došli u vođstvo efektnim golom Mitrovića. Od tog momenta ekipa Šumadije 1903 je preuzela inicijativu , napravila nekoliko izglednih šansi preko Kostadinovića i Stojanova  ali je zatajila realizacija pa se na omor otišlo minimalnom prednošću domaćih. U drugom poluvremenu ista slika , Šumadija 1903 je napadala , sve do 78. minuta kada je Stojanov izvanredno proigrao Kostadinovića koji je plasirao loptu pored nemoćnog Arsenijevića za 1:1. Taj gol je dao krila gostujućim igračima koji su krenuli još ofanzivnije , ređale su se šanse da bi u 89. minutu rezervista Filip Pavlović bio brži od odbrambenih igača domaćih i postavio konačnih 1:2. Ovo je peti trijumf omladinaca Šumadije 1903 u poslenjih 6 utakmica, treći zaredom na strani , koji ih vodi u sam vrh tabele , dok je Čačak 94 ostao u donjem delu tabele.

Stadion: SC  Mladost. Sudija: Mirko Knežević iz Čačka. Žuti kartoni: Mitrović, Gojković, Mikić i Savković ( Čačak 94) i Ilić , Milutinović, Stojanov ( Šumadija 1903).

Čačak 94: Arsenijević, Mikić ( Petrović), Jovičić, Gojković, Milijanović, Glišović, Vojinović ( Radović), Živaljević ( Timotijević),  Petrović, Mitrović, Savković ( Dimitrijević).
Šumadija 1903: Simić ( Vujičić), Štrbac ( Marković), Đokić, Nikolić, Petrović, Petronijević, Ilić ( Bajović), Milutinović, Kostadinović, Stojanov, Radotić ( Pavlović).