Dmitrović i Todorović potpredsednici "belih"
Na održanoj sednici Skupštine
Fudbalskog kluba “Sloga” izabrani su novi potpredsednici . Boban
Dmitorović će preuzeti funkciju potpredsednika Skupštine kluba, a Rade
Todorović funkciju potpredsednika Upravnog odbora. Imenovanje dvojice
bivših Sloginih igrača prihvaćeno je jednoglasno od strane Skupštine
Sloge. U UO kluba kooptiran je i Dušan Simović, bivši fudbaler
Trgovačkog i Sloge, danas uspešan privrednik.
Predsednik Ilkić otkrio planove Spartaka 1911: Nestorović ostaje, stižu pojačanja
Omladinci Jedinstva bez poraza u prvenstvu: Posle dve godine vratili se u Omladinsku ligu Srbije
Šehović iz Dukle u Čukarički: Levi bek pojačao Brđane pred novu sezonu
Jedinstvo sa golom prednosti čeka revanš: Putnik u PFL Subotica biće poznat posle duela u Novom Kneževcu