UEFA ublažila kaznu Žigiću
Sjajna vest za naše ljubitelje fudbala, Nikola Žigić će ipak igrati protiv Belgije. Naime, Disciplinska komisija UEFA je u četvrtak smanjila kaznu centarforu Srbije sa tri na dve utakmice, tako da će propustiti još samo utakmicu sa Finskom, 2. juna u Helsinkiju. Jer, prvi meč kazne odradio je protiv Portugalaca na “Marakani”. FS Srbije ima pravo žalbe i na ovu odluku, ali po vestima iz evropske “kuće fudbala” ne bi bilo uputno da presaviju tabak jer ne postoji mogućnost da mu se kazna potpuno ukine. Prema tome, 22. avgusta u Briselu, Žigić će predvoditi “orlove”.
Bečejci kroz baraž sačuvali status vojvođanskog ligaša: Sledi veliko spremanje kraj Tise
Titula u Omanu lansirala ga u UAE: Nikola Đurović pred novim izazovom u karijeri
Od 2031. zabranjen gumeni granulat na veštačkim terenima, UEFA objavila smernice za klubove
Glibovčani posle više od 40 godina ponovo u zoni: Glavaš ispisao istoriju pred 2.000 gledalaca