XS
SM
MD
LG

18.09.2019 19:32 FK Radnički

Ulaganje Nišlija u budućnost

Fudbalski klub Radnički potpisao je stipendijske ugovore sa dvojicom talentovanih kadeta iz naše škole fudbala. Ugovore sa Radničkim potpisali su Filip Stojev (2003) i Petar Vojinović (2004), jedni od najboljih pojedinaca u kadetskoj selekciji našeg kluba, koja je u vrhu Kadetske lige Srbije. Filipa krasi izuzetna tehnika, kontrola lopte, brzina i kreativnost na sredini terena, a Petar...

14.09.2019 17:28 juznevesti.com

FSS: Lalatović da dokaže tvrdnje o nameštanju utakmica Radničkog

  Dan nakon pobede novosadske Vojvodine nad Radničkim u Nišu (2:1) koju je obeležilo isključenje trenera gostujuće ekipe Nenada Lalatovića i njegovo obraćanje ljudima na zapadnoj tribini da će "reći za svaku nameštenu utakmicu", oglasio se oficir za integritet Fudbalskog saveza Srbije Ivan Petrić koji traži da prošlosezonski trener Nišlija dokaže te tvrdnje.   Petrić kaže, prenosi...

13.09.2019 21:11 Vojkan Andrejić

Radnički izgubio, Lalatović na tribini

Drugi put za redom Nišlije pognute glave napuštaju teren. Nakon poraza na Banovom brdu pala je i „neosvojiva niška tvrđava“. Posle dvadeset šest utakmica na svom terenu, u kojem nisu doživeli poraz, igrači Radničkog su izgubili od novosadske Vojvodine, koja to nije uspela da učini u poslednjih deset mečeva.   Lepo su Nišlije otvorile utakmicu. Igrao se 9. minut, kada je Pantelić...

13.09.2019 09:32 Vojkan Andrejić

Rebin Sulaka: Mogu da pomognem Radničkom

Shodno ambicijama tima da ponovi uspehe iz prethodne sezone, Radnički je u svoje redove nedavno doveo Rebina Sulaku. Reč je o defanzivcu koji može da obavlja zadatke i na poziciji zadnjeg veznog. Radi se o reprezentativcu Iraka koji je odigrao dvadeset utakmica za nacionalni tim, a takođe poseduje i državljanstvo Švedske u kojoj je takođe nastupao. Dvadesetsedmogodišnji Sulaka rođen je u...

12.09.2019 16:34 Vojkan Andrejić

Kosanović uveren u dobar ishod protiv Vojvodine

Fudbaleri Radničkog u petak od 18 časova dočekuju Vojvodinu, u premijernom meču osmog kola Superlige Srbije.Nišlije u ovaj meč ulaze kao petoplasirana ekipa na tabeli sa 13 osvojenih bodova, dok su Novosađani na drugoj poziciji sa tri boda više. Duel protiv Vojvodine je na redovnoj konferenciji za medije najavio šef stručnog štaba Radničkog Milorad Kosanović. -Mi u petak otvaramo seriju od...

11.09.2019 18:43 juznevesti.com

Partizan prvi proverio formu odbojkaša Niša

Odbojkaši Niša poraženi su od Partizana (3:1) na gostovanju u Beogradu u prvoj kontrolnoj utakmici, ali rezultat je u drugom planu pošto je, smatra trener Nišlija Dragan Svetozarević, bila ovo dobra provera i prilika da se vidi trenutna forma. Sledeća provera je već u petak, 13. septembra kada Niš igra sa požarevačkim Mladim radnikom na turniru u Kragujevcu. Prvi rival u novoj sezoni...

09.09.2019 16:04 juznevesti.com

Pobeda Železničara u generalnoj probi pred start Superlige

  U meču gde su u 20. minutu gubili sa 9:2, rukometaši Železničara preokrenuli su i na kraju rezultatom 20:19 (8:13) pobedili Radnički u Kragujevcu u poslednjoj proveri pred početak elitnog ranga.   Dva različita poluvremena prikazali su niški rukometaši protiv ekipe koja će se boriti u Super B ligi. Tokom prvog dela igre Nišlije su jurile rezultat, a prvih 10 minuta dale samo dva...

06.09.2019 13:12 juznevesti.com

Partizan u Beogradu prvi protivnik niških odbojkaša u Superligi

  Posle sezone u Prvoj ligi, odbojkaši Niša će novu takmičarsku godinu u najvišem rangu početi 5. oktobra utakmicom protiv Partizana u Beogradu, odlučeno je na izvlačenju takmičarskih brojeva. Prvi meč na svom terenu je nedelju dana kasnije, kada u Niš stiže kraljevačka Ribnica.   Odbojkaši Niša se skoro mesec dana spremaju za novu sezonu u kojoj će, posle godinu dana, igrati u...

06.09.2019 10:26 Miroslav Đorđević

Neažurnost, namera ili nešto treće?!

Novo prvenstvo stari problemi. Posle tri odigrana kola Srpske lige Istok na sajtu i YT Kanalu FSRIS iz Niša pojavilo se samo 4 snimka utakmica. Dakle, od 24 samo 4 i po tome su ubedljivo najneažurniji od svih saveza tog ranga. No, možda za ovo postoji i neki razlog videćemo. Na snimku jedne od utakmica može se videti i detalj sa slike koji ukazuje da pojedinci koji rade u fudbalu, naravno ne...

04.09.2019 21:30 juznevesti.com

OK Niš doveo nekadašnjeg reprezentativca Srbije

  Bivši bloker Partizana, Novog Pazara, francuskog ASON-a, valjevske ekipe VA-014 i grčke Kifisije, kao i član reprezentativne selekcije koja je igrala četvrtfinale Evropske igre 2015. godine u Bakuu, 28-godišnji Dušan Lopar potpisao je ugovor sa Odbojkaškim klubom Niš. Lopar je peto pojačanje za ekipu koja će se ove sezone boriti u najvišem rangu takmičenja.   U niški klub ovaj...