06.04.2009 15:24 Ljubomir Vojić

MOL Kraljevo: Lazac - Goč 0:7

Pogibeljna igra domaće ekipe i katastrofalno suđenje glavnog sudije iz Adrana obeležili su prvih 45 minuta, kada je samo šut Stojkovića završio u mreži, i tako je Goč poveo sa 1:0.A, na poluvremenu na teren ulazi predsednik domaće ekipe Vujović i zahteva korektnu igru od svoje ekipe. Potez kakav se danas retko viđa, i svakako ga treba pohvaliti. Tada kreće kanonada gostujuće ekipe...

06.04.2009 18:42 B.Đ.

Treća beogradska liga grupa "A" : Sveti Stefan - Mabat 2:0

Pobedom od samo 2:0, u igri koja bi se mogla više zvati "Viktorija" pošto se igralo samo ispred gola gostiju, "Sveti Stefan" iz Slanaca zaposeo je vrh tabele. Šanse su se ređale od samog početka utakmice, a prvi je mrežu gostiju načeo, izvanredni komandant odbrane, Varagić Vladimir pogotkom u 12.minutu.Prodori po levoj uvek borbenog Milosavljevića i hitronogog Marjanovića,...