06.02.2009 13:20 wienerliga.org

Zvezda opet nadigrala Kraljevčane

Crvena zvezda je startovala pobedom protiv Ribnice u Mini ligi za prvaka. Iako je ovo peta pobeda ove sezone crveno-belih nad Kraljevčanima, po prvi put je igrano samo tri seta. Ipak, i ovoga puta, ekipa Boška Mačužića je žestoko namučila aktuelnog šampiona.Gosti, sa Radivojevićem na mestu dizača, najbolju šansu da učine nešto više propustili su u prvom setu....

06.02.2009 07:44 G.Ćirović

Novajlije na rendgenu

Fudbaleri kraljevačkog Metalca uÅ”li su u treću nedelju priprema za start prolećnog dela prvenstva na srpskoligaÅ”kom zapadu. Iako je u prvoj fazi akcenat bio na sticanju kondicije, mlađi srpskoligaÅ” iz grada na Ibru u ovom periodu odigrao je tri kontrolne utakmice, proitiv Novog Pazara (3:5), Mladosti iz Oplanića (2:1) i Omladinca iz Novog Sela (0:1).- Ove utakmice poslužile su da se igrači...