XS
SM
MD
LG
Informacije o klubu
Osnovan 1933
Boja kluba plava
Adresa Visibaba
Mesto 31210 Požega
Opština Požega
Okrug Zlatiborski okrug
Država Srbija
Telefon 064 2456565
Fax
Email fk.savinac1933@gmail.com
Web adresa
Trofeji pobednik kupa ofs pozega,prvak okruzne lige zlatiborskog okruga.8 mesto u zoni.
Stadion
Mesto Visibaba
Adresa Visibaba bb,31210 Pozega
Izgrađen
Kapacitet 1000
Dimenzije
Lokacija
Tim
Broj Ime i prezime Godine Pozicija
1 Nikitović Saša 27 Golman
2 Miroslav Danicic 27 Odbrana
3 Goran Dikovic 28 Odbrana
4 Milan Rakic 28 Odbrana
5 Pavle Pavlovic 28 Odbrana
6 Dragoljub Mihajlovic 29 Odbrana
7 Velimir Djokovic 30 Napad
8 Dejan Obradovic 33 Sredina
9 Bojan Mitrovic 28 Napad
10 Vladimir Kabanica 30 Napad
11 Bogdan Tesovic 30 Golman
12 Milos Kovacevic 27 Odbrana
13 Sasa Vasic 16 Sredina
14 Milan Todorovic 31 Sredina
15 Djordje Todorovic 27 Odbrana
16 Aleksandar Vukovic 25 Napad
17 Vuk Petrovic 17 Sredina
Sredina
Odbrana
20 Marko Stojkovic 23 Napad
21 Branko Todorovic 26 Sredina
22 Luka Obrenovic 27 Odbrana
23 Nebojica Cirovic 25 Napad
Uprava kluba
Predsednik Diković Ljubivoje
Trener Obradović Dejan
potpredsednik Cvijović Lijo
sekretar Radosavljević Veliša
sportski direktor Žunić Sreten
pom.trener Draškić Živorad
Blagajnik Simićević Goran
Poslednja izmena: SimkeG 14.04.2019 21:34:13
Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu