Dikićev zlatni gol za mirnu završnicu

U zaostaloj utakmici 12. kola Treće futsal lige-istok KMF Bele crkve pobedio je sinoć u Boru istoimeni klub sa 6: 5, poluvreme 4: 2 za Bele crkve. Posle odigranih 15 kola Bele crkve su na 3. mestu.

KMF Bor-KMF Bele crkve 0:1 Mijajlović (5. minut), 1:1 Đenarić (12), 1:2 D. Trajanović (13), 2:2 Zlatković (16), 2:3 Matović (17), 2:4 Matović (20), 3:4 Stojanović (25), 4:4 Đenarić (27), 5:4 (Đenarić 37), 5:5 Mijajlović (37) i 5:6 (Dikić (38).

U utakmici punoj preokreta Kuršumličani su uspeli da osvoje bodove i već sad izbegnu baraž. Utakmica je bila veoma borbena, sa dosta šansi i dosta preokreta. Kuršumličani su u 20. minutu poveli sa 2:4 i činilo se da su na domaku pobede. Međutim, tako nisu mislili domaći igrači koji su agresivnom igrom uspeli da preokrenu rezultat i u 37. minutu povedu sa 5:4. U tom trenutku svi su mislili da će bodovi ostati u Boru. Ipak, da ne bude tako pobrinuli su se Mijajlović i Dikić pa je pobeda pripala Kuršumličanima.

U 16. kolu Bele crkve u petak gostuju u Majdanpeku.

7 Akademac 12 4 1 7 13
8 Miners 12 4 1 7 13