"Samo pravo" znalo gde će i kako će!

Ako postoje utakmice kada ništa ne ,,ide,, onda je to bio ovaj meč večeras. Da li su Piroćanci podcenili protivnika koji se posle šest kola nalazio u donjem delu tabele, da li su očekivali da će posle ,,brzometnog,, gola u 3. minutu ,,otvoriti,, gosta, tek , sve je bilo pogrešno. Domaći su ,,srljali,, išli ,,grlom u napade,, grešili i gostima otvarali vrata ka golu. Verovali ili ne, Pirot je igrao prvih deset minuta, sve ostalo bilo je nikad gore!!!

To  naravno nije bitno, tek veliki sam protivnik te igre ,,igrač golman,, pogotovo kada su fudbaleri nervozni, a naši jesu bili i umesto da eventualno izjednače rezultat, oni su čak poslednjih šest minuta ovakvom taktikom dozvolili gostima da im napune mrežu!

Futsal liga 7. kolo Pirot : KMF Pirot – ,,Samo pravo,,  Beograd   3:7   (2:4)

KMF Pirot:  Žarko  Minčić,  Marko Kostić, Nikola Stanković, Dušan Krstić, Bojan Kostić, Marko Pešić, Marjan Djordjević, Miloš Kostić, Jovan Penčić, Nikola Vasić, Miloš Filipović, Milan Nikolić

Strelci: !:0 M.Pešić 3.min. 1:1 Ratković 3.min. 2:1 M.Kostić 5.min. 2:2 Jocić 10.min. 2:3 Jocić 11.min. 2:4 Radović 17.min 2:5 Ljujić 31.min. 3:5 Stanković 34.min. 3:6 Marković  36. min.  3:7 Marković 37.min

Sudije: Goran Radulović Prokuplje, Marko Cvetković Leskovac, Aleksandar Minić Knjaževac  sudili su veoma dobro.

RB 1 : 3 Kalča
Nova Pazova 0 : 3 Ekonomac
Pirot 3 : 7 Samo pravo
International 4 : 2 Smederevo
FON 1 : 2 Novi Pazar
Jastrebac 5 : 5 Deus