Žarko Arsić je postavio novu vest
OFKKopaonik preokretom savladao ekipu Velike Drenove

OFK Kopaonik1931 je danas u  8 kolu dočekao ekipu Velike Drenove. Posle početne inijacitive domaće ekipe  i  nekoliko šansi u 14 minutu  Dobrodolac se našao u prilici  da postigne gol posle odličnog centar šuta Nenada Đokića ali je promašio  loptu .  U 24 minutu  i i  gosti su  zapretili  preko  Đorđa Vukojevića koji  je  promašio  iz  izgledne šanse na cenatršut Lapčevića.Gosti  su   u  35 minutu   iznenadili  domaćina  i  poveli  preko  Borisa Đorđevića koji  šutira sa ivice kaznenog prostora i  pogađa za 0:1. Vilimonović  je  imao  dve odlične prilike prvo  u  39  minutu  kada izvodi  slobodan udarac a golman gostiju  odlično  interveniše i loptu  izbacuje u  korner,zatim u  42 ninutu  kada posle  kornera koji izvodi Danilović Vilimonović šutira glavom preko  gola. U drugom poluvrenenu domaćin  stiže do  izjednjačenja u  47 minutu  kada posle kornera Nenad Đokić pogađa za 1:1. Nisu  se samo  domaći  fudbaleri  borili  protiv neugodne gostujuće ekipe već i  protiv glavnog sudije Lazara Pršića koji  je diskutabilnim odlukama  unosio nervozu  i  kod  domaće i gostujuće  ekipe a takva jedna se dogodila polovinom drugog poluvremena  62 minutu  kada posle veoma oštrog  faula nad Kneževićem glavni  sudija ne prekida igru  već  pusta prednost a   Predrag Vukojević postiže gol u za preokret što je izazvalo  veoma burne proteste gostujuće ekipe pa je tako  Andrejić posle prigovora dobija zuti  karton  a zatim i  drugi žuti i  crveni  karton . Imali su  domaći  prednost sa igračem više ali  samo  zahvaljujući odličnom golmanu  Todoroviću gosti   nisu  promili  još dva tri gola .Vukojević je imao  veoma lepu  šansu  u 85 minutu  kada je odlično  nanizao dva tri  igrača gostiju  šutira ali  neprecizno  preko  gola. Do kraja  Imali  su  šanse i Burgić koji pogađa stativu , a i Danilović koji  šutom iz  daljine uzdrmao  prečku  gola gostiju .

OFK Kopaonik1931 - Velika Drenova 2:1(0:1)

Brus -Gradski Stadion.Gledalaca: 50.Sudija: Lazar Pršić (Kruševac)5,5.Strelci :N. Đokić u 47 , Vukojević u 62 minutu za OFK Kopaonik1931, Đorđević u 35 minutu za Veliku Drenovu, Crveni karton: Andrejić(Velika Drenova).

Igrač utakmice Burgć.

OFK Kopaonik 1931: Đ.Đokić 6, Bučić 6,5,Knežević 6,5,Mitrović 6,5,Danilović 7,Vilimonović 7, P.Vukojević 7,Burgić7,5, N.Đokić 7,Dobrodolac 6,Milićević 6(Kovačević-6,5),

Velika Drenova: Todorović7,Milosavljević 6,5,Bradić 6,Andrejić 5,5Savković 6, Lapčević 6,5, Đ.Vukojević7,Nikolić 7 ,Đorđević6,5, Jovanović 6(Pavlović -), Milošević 6,5(Maksimović-)