D.Pejić je postavio novu vest
Polet Nakovo 4/4

Fudbaleri Polet-a iz Nakova nastavljaju sa sjajnim rezultatima u novoj sezoni PFL Zrenjanin.U četiri prva kola ostvarili su isto toliko pobeda uz gol razliku 10-2.

U četvrtom kolu u Nakovu je gostovala mlada i vrlo dobra ekipa Mladosti iz Lukićeva. Nakovčani su poveli preko Kočiša već u trećem minutu utakmice.Nakon toga imali su par dobrih šansi ali ipak gosti dolaze do izjednačenja u 30-om minutu. Posle tog gola igrači trenera Saše Kresoje su malo pali i mladići iz Lukićeva preuzimaju blagu inicijativu. Pogađaju okvir gola nekoliko puta iz slobodnih udaraca. I Polet pravi nekoliko šansi ali mreže miruju sve do 70 minuta kada rezervista Radlović dovodi domaćina u prednost od 2-1,a iskusni Danilo Vukobrat golom u 80 minutu potvrđuje pobedu popularne "Barcelone"iz Nakova.

Polet se osamio na vrhu tabele sa sve četiri pobede i u narednom kolu za vikend gostiju nezgodnoj ekipi Napretka iz Česterega.U sredu je na programu kup utakmica kad se sastaju Polet-Delija Mokrin u Nakovu.