XS
SM
MD
LG

Jelen Super liga Srbije
12 timova
odigrano 198 od 198 utakmica
Prva liga Srbije
18 timova
odigrano 306 od 306 utakmica
Srpska liga "Zapad"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Srpska liga "Istok"
16 timova
odigrano 225 od 240 utakmica
Srpska liga "Vojvodina"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Srpska liga "Beograd"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Baraž "Srpska liga"
8 timova
odigrano 4 od 4 utakmica
Baraž Zapad
8 timova
odigrano 2 od 2 utakmica
Baraž "Istok"
8 timova
odigrano 2 od 2 utakmica
Baraž "Vojvodina"
8 timova
odigrano 2 od 2 utakmica
Zona "Morava"
18 timova
odigrano 306 od 306 utakmica
Zona "Dunav"
18 timova
odigrano 306 od 306 utakmica
Niška zona
18 timova
odigrano 306 od 306 utakmica
Pomoravsko-Timočka zona
18 timova
odigrano 306 od 306 utakmica
Vojvodjanska liga "Istok"
18 timova
odigrano 306 od 306 utakmica
Vojvodjanska liga "Zapad"
18 timova
odigrano 306 od 306 utakmica
Beogradska zona
18 timova
odigrano 306 od 306 utakmica
Raški okrug
18 timova
odigrano 306 od 306 utakmica
Moravički okrug
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Zlatiborski okrug
18 timova
odigrano 289 od 306 utakmica
Prva liga Kragujevca
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Šumadijski okrug
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Kolubarski okrug
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Braničevski okrug
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Prva Niška liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Borski okrug
16 timova
odigrano 210 od 240 utakmica
PFL Subotica
18 timova
odigrano 273 od 306 utakmica
PFL Pančevo
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
PFL Novi Sad
18 timova
odigrano 272 od 306 utakmica
Baraž "Morava"
8 timova
odigrano 4 od 4 utakmica
Baraž "Drina"
8 timova
odigrano 3 od 3 utakmica
Baraž "Dunav"
8 timova
odigrano 3 od 3 utakmica
Medjuopštinska liga Kraljevo
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Medjuopštinska liga "Mlava"
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Medjuopštinska liga "Dunav"
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Medjuopštinska liga Jadar
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Druga Niška liga
12 timova
odigrano 94 od 132 utakmica
Druga PFL Pančevo - Istok
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
GFL Subotica
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Druga PFL Pančevo - Zapad
18 timova
odigrano 272 od 306 utakmica
Opštinska liga Kraljevo
14 timova
odigrano 110 od 182 utakmica
Opštinska liga Požarevac – Dunav
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Opštinska liga Požarevac – Mlava
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Opštinska liga Krupanj
4 timova
odigrano 24 od 24 utakmica
Vršac-Bela Crkva
6 timova
odigrano 30 od 30 utakmica
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.