Fud pobedio ekipu Žabara

Fud       2 (1)
Žabare 0 (0)
Brus-Gradski stadion .Bez prisustva publike. Sudija: Drašković Nikola 6,5(Kruševac).Strelci: Luković 25 min,Zdravković 89 min (Fud). Žuti kartoni: Minić ,N.Pavlović Jelić ( Fud), B.Stojković, Lazić ,N.Terzić (Žabare).

Fud: Jovanović 6,5,Obradović6,5(Petrović-,),Jelić6,5, Mitrović6,5,N.Pavlović6,5,Simić6,5,Luković 7,5(Vuković-),Nikolić 7,Minić 7(Vukojević-),Zdravković 7,5(Mijajlović-) ,L.Terzić6,5(Zdravić-)

Igrač Utakmice: Zdravković.

Žabare:Milanović6,U.Stojković6,5(A.Terzić6),S.Jovanović6,5,N.Terzić6,B.Stojković6,5, Brkić 6,5,Bićanin 6,A.Pavlović 6 ,Milivojević 6, Lazić6,5, Lapčević6,5

Zabeležili su Fudovci još jednu pobedu ovaj put  protiv poslednjeplasirane  ekipe Žabara. Luković  je doveo svoj tim u vođstvo  u 25 minutu 1:0  .Gosti su imali jednu šansu pri rezultatu 1:0 ali je nisu iskoristili.Pred kraj  poluvremena u 45 min sa 30 metara je odlično šutirao Nikolić  a golman gostiju odlično interveniše. Imali su Fudovci još nekoliko šansi  preko Zdravića , Nikolića i Lukovića. Fud je slomio otpor gostiju i duplirao  prednost tek u 89  kada gol postiže  Zdravković za konačnih 2:0.Sa ovom pobedom  Fud je na 12 mjestu sa 42 boda i sve je bliže da izbori  opstanak.