Bronzana medalja i diploma za Teodoru Đorđević

Teodora Đorđević osvojila bronzanu medalju i diplomu na Školskom Prvenstvu Srbije u Beogradu

Na održanom Školskom pojedinačnom prvenstvu Srbije za učenike i učenice Osnovnih i srednjih škola u džudou u Beogradu, učestvovao je 591 takmičar iz Republike Srbije. Pravo nastupa na ovom takmičenju imali su učenici koji su se prethodno plasirali na prvenstvima Vojvodine, Beograda i Centralne Srbije.

Učestvovalle su i tri učenice članice Džudo kluba ’’Goč’’ iz Vrnjačke Banje, rekao nam je trener ovog vrnjačkog trofejnog kluba Zoran Stamenić. Bronzanu medalju i diplomu osvojila je Teodora Đorđević učenica OŠ ’’Bane Milenković’’ iz Novog Sela, u grupi tri učenice, u kategorij +63 kg. Njene dve klupske drugarice osvojile su peta mesta, Anita Radulović učenica Ugostiteljsko turističke škole u Vrnjačkoj Banji je u grupi 4, u kategoriji do 52 kg osvojila peto mesto, kao i Tijana Pljevaljčić učenica Gimnazije u Vrnjačkoj Banji u grupi 4, u kategoriji do 52 kg, dodaje na kraju njihov trener Zoran Stamenić.