Preston slavio u Bormutu, pobeda Brentforda

Fudbaleri Prestona savladali su Bormut u 15. kolu Čempionšipa. Preston je slavio na jugu Engleske sa 3-2.

U prvom poluvremenu smo vidjeli jedan gol a golom Barkhuzena, gosti su vodili. Golovima Sinklera i Bauera, Preston je došao do 3-0. Bormut se nije predao tek tako. Golovima Stanislasa i Saridža smanjili su na 3-2 ali nisu uspjeli doći do boda.

Bitnu pobjedu ostvario je Brentford. U prvom poluvremenu nije bilo golova. U nastavku, Fors donosi vostvo gostima. U 82. minuti, Miler je skrivio jedanesterac i obio crveni. Konačnih 2-0 za goste, postavio je Toni iz penala.

U ostalim večerašnjim susretima, postignuti su sledeći rezultati. Barnsli je nastavio sa sjajnim igrama pod vodstvom Valeri Ismaela. Slavili su u Birmingemu sa 2-1. Kardif je sa 3-0 savladao Hadersfilda a Bristol u gostima Kvins Park sa 2-1. Iako je Derbi vodio do završnice protiv Koventrija, na kraju je završeno 1-1.