"Čivijaši" odoleli Kikeru

Domaći fudbaleri nisu uspeli ni na trećem meču zaredom na svom terenu da postignu gol. Šta su sve danas Kikersi uspeli da promaše može da se prikaže u emisiji "nećete verovati". Ni kriv ni dužan, golman gostiju Ranković izrastao je u junaka meča. Prvo je u 5. minutu posle prekršaja nad Marinkovićem sudija Stanko Ostraćanin pokazao na penal, a vezista Miličić "mlako" šutirao, pa je golman gostiju lako intervenisao. Potom beležimo udarce Marinkovića, Dragićevića, pa neverovatnu priliku Miletića, ali gola nije bilo.

U nastavku Marinković pogađa stativu iz slobodnog udarca, lopta se odbija i pogađa igrača gostiju u ruku... novi penal. Kapiten Kojo Marinković šutira neprecizno i pogađa prečku. Potom još tri udarca Marinkovića golman gostiju brani, slobodan udarac Mihajlovića epilog isti, Miletić potpuno sam šutira pored gola, pa Đurović... i opet ništa. Malo je falilo da gosti u finišu kazne sve to preko Mišića i Šumana, ali je golman Dražović bio siguran. Na kraju, najnepopularnijih 0:0.

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin(Kraljevo) Pomoćnici: Pešović, Kurčubić. IGRAČ UTAKMICE: Đorđe Ranković.

KIKER:  Dražović, Ugrenović, Mihajlović, Miličić, Bukumira (od 75.min.Simović), Miletić, Marinković, Milojković(od.72.min.Klašnja), Dragićević, Marković, Đurović
MAČVA: Ranković, Knežević, Lukić (od 61.Mišić), Trivunović, Nestorović(od 66.Marinković), Đokić (od 66.min.Dimitrić), Maksimović, Makivić, Radovanović, Pavlović (od 88. Jurišić), Šuman (od 88. Laćarac)

Kiker 0 : 0 Mačva
Brodarac 1 : 2 Partizan
Napredak 2 : 3 Vojvodina
TSC 0 : 2 Zemun
Apolon 4 4 : 1 Radnički (N)
Internacional 0 : 8 Čukarički