Vukovima sva tri  boda sa  gostovanja  u  Bošnjanu.

Bošnjane- Sudija: Milenković Miloš( Niš),Strelci: Nikolić u 40 min.

BOŠNJANE:.Nik.Savić,Marković(Milenković),Stef.Vidojević,Milo.Popović,Miletić, Jovanović,Ilić,Todorović(Vasilijević),Pajić,Pavlović,Miladinović(Ćirić)

KOPAONIK:Maksimović,Burgić,Bučić,Knežević,Vidojević(Vilimonović),Čukuranović,                                                     Nikolić,Đorđević ( NSavić),Vukojević(Vukajlović),Ignjatović,Živanović.

Igrač utakmice: Đorđević

U 7 kolu Bruski  Kopaonik je  gostovao  preposlednjoj ekipi  Bošnjana i  pobedili minimalnim rezultatom. Gosti  su  bolje  otvorili  utakmicu i u 6 minutu  je  sjajnu  šansuna asistenciju Čukuranovića  imao  Knežević kada sa nekoliko metara promašuje  gol i loptu  šalje  daleko  preko  gola.Imao je  i domaćin  šansu  u 11 minutu kada  Miletić na   centaršut  Ilića. U 40  minutu mladi  Đorđević sjajno  vuče  loptu  nekih  sedamdeset metara i  sjajno  prolazi dva-tri  igrača domaćina i  centrira a Vukojević puša  loptu koja dolazi  do Marjana Nikolića koji šutira  i  savladava Golmana domaćih  Savića za 1:0. Imao  je  Đorđević  šansu  u  50  min ali  šutira  preko  gola . Imao  je  i  Vilimonović šansu  u  80 min ali  na kraju  0:1 i pobedu  gostiju. Unaredno  8 kolu Kopaonik  će  biti domaćin  ekipi  Temniča1924 iz  Varvarina utakmica se igra  u  subotu  03.10.2020 sa  početkom u 15 časovana Gradskom  stadionu.