Brentford prvi finalista

Fudbaleri Brentforda prvi su finalisti plej ofa za ulazak u Premijer ligu. Iako su u prvom meču poraženi sa 1-0, momci Tomasa Franka u revanštu su savladali Svonsi sa 3-1 i tako ušli u finale.

Meč je fenomenalno počeo za Brentford. U 11. minuti, najbolji strijelac kluba Oli Votkins, pogodio je za 1-0. Samo četiri minuta kasnije, bilo e 2-0. Strijelac je bio Markondes. Do kraja prvog poluvremena nije bilo promjene rezultata. Na startu drugog poluvremena Mbuemo pogađa za 3-0. Ipak, gosti se nisu predali. Pogotkom Bruvstera, smanjili su na 3-1. Pokušali su postići i drugi gol ali im to nije pošlo za rukom.

Brentford će za ulazak u Premijer ligu igrati protiv pobjednika meča Fulam - Kardif. Fulam je prvi meč u Velsu dobio sa 2-0 a revanš se igra sutra.

Finale se igra na ''Vembliju'' narednog utorka.