XS
SM
MD
LG

Lista sudija, pomoćnih sudija i posmatrača suđenja Super Lige Srbije za sezonu 2020/21

Lista sudija:

 

Elit grupa:

 

1.   Srđan Jovanović - Beograd

2.   Novak Simović - Lovćenac

3.   Danilo Grujić - Niš

4.   Lazar Lukić - Beograd

5.   Miloš Đorđić - Beograd

6.   Bojan Nikolić - Kragujevac

7.   Petar Piper - Čačak

 

Prva grupa:

 

1.   Momčilo Marković - Beograd

2.   Igor Stojilković - Beograd

3.   Jovan Šegrt - Beograd

4.   Novica Anđelovski - Kačarevo

5.   Nenad Minaković - Novi Sad

6.   Đorđe Maksimović - Inđija

7.   Milan Ilić - Ćuprija

8.   Aleksandar Živković - Niš

9.   Miloš Milanović - Ćuprija

10.  Zoran Široki - Smederevo

11.  Dragan Čolović - Raška

12.  Ivković Marko - Lajkovac

13.  Ostraćanin Stanko - Kraljevo

14.  Andrija Stojanović - Beograd

15.  Nikola Radaković - Novi Sad

16.  Milan Mitić - Leskovac

 

Lista pomoćnih sudija:

 

Elit grupa:

 

1.   Milovan Ristić - Beograd

2.   Dalibor Đurđević - Kruševac

3.   Milan Mihajlović - Beograd

4.   Dragan Bogićević - Beograd

5.   Uroš Stojković - Beograd

6.   Nemanja Petrović - Užice

7.   Bojan Banović - Beograd

8.   Svetozar Živin - Novi Sad

9.   Nikola Đorović - Kragujevac

10.  Jovan Grujić - Niš

 

Prva grupa:

 

1.   Miloš Miškeljin - Beograd

2.   Goran Stanojević - Beograd

3.   Aleksandar Stanojković - Beograd

4.   Miroljub Petković - Beograd

5.   Darko Savović - Bačka Palanka

6.   Milan Šutulović - Novi Sad

7.   Dejan Potočan - Vršac

8.   Matija Olajoš Nađ - Subotica

9.   Goran Beljin - Bela Crkva

10.  Dragan Peranović - Šajkaš

11.  Miloš Simović - Lovćenac

12.  Milan Minić - Niš

13.  Ivica Stojanović - Aleksinac

14.  Oliver Petrović - Niš

15.  Dejan Dimitrijević - Vranje

16.  Čedomir Andrejić - Kruševac

17.  Stefan Vojnić - Boljevac

18.  Nenad Kurčubić - Kragujevac

19.  Srđan Minić - Rača

20.  Pavle Piper - Čačak

21.  Slobodan Pavlović - Užice

22.  Marko Dimitrijević - Kragujevac

23.  Marko Đuričić - Loznica

24.  Milan Pašajlić - Raška

25.  Svetlana Bilić - Ruma

26.  Miloš Karadžić - Beograd

27.  Atila Harmat - Subotica

28.  Miloje Milićević - Prokuplje

29.  Ivan Mikalački - Zrenjanin

 

Posmatrači suđenja Super liga:

 

1.   Dejan Delević - Beograd

2.   Mile Gavrilović - Požega

3.   Zoran Petrović - Beograd

4.   Dejan Filipović - Beograd

5.   Milan Karadžić - Beograd

6.   Igor Radojčić - Beograd

7.   Boško Jovanetić - Užice

8.   Dragan Radulović - Čačak

9.   Milovan Srećković - Kragujevac

10.  Dušan Mrakić - Beograd

11.  Ninoslav Spasić - Surdulica

12.  Dejan Andrejić - Kruševac

13.  Bojan Stojanović - Niš

14.  Dragan Krstić - Beograd

15.  Milorad Vujačić - Vrbas

16.  Mihailo Jeknić - Beograd

17.  Branko Pavlović - Zrenjanin

18.  Nikola Tomičić - Sremski Karlovci

19.  Jovica Šavija - Nova Pazova

20.  Dragan Simić - Zrenjanin

21.  Igor Paunović - Kladovo

22.  Ivan Radisavljević - Svilajnac

23.  Goran Jovanović - Smederevo

 


Novi Pazar : Partizan
Javor Matis : Napredak
Radnik : Mladost (L)
Inđija : Voždovac
Vojvodina : Čukarički
Rad : TSC
Zlatibor : Proleter
OFK Bačka : Spartak ŽK
Metalac : Mačva
Crvena zvezda : Radnički (N)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Crvena zvezda 1 1 0 0 3
2 Spartak ŽK 1 1 0 0 3
3 Čukarički 1 1 0 0 3
4 Radnički (N) 1 1 0 0 3
5 Radnik 1 1 0 0 3
6 Partizan 1 1 0 0 3
7 Proleter 1 1 0 0 3
8 Mladost (L) 1 1 0 0 3
9 Mačva 1 1 0 0 3
10 Vojvodina 1 0 1 0 1
11 TSC 1 0 1 0 1
12 Javor Matis 1 0 0 1 0
13 OFK Bačka 1 0 0 1 0
14 Napredak 1 0 0 1 0
15 Voždovac 1 0 0 1 0
16 Rad 1 0 0 1 0
17 Metalac 1 0 0 1 0
18 Novi Pazar 1 0 0 1 0
19 Zlatibor 1 0 0 1 0
20 Inđija 1 0 0 1 0