09.04.2012 S. Blagojević

Rasinski okrug: Poljoprivrednik- Trudbenik 2:3

Pobedom nad liderom dosadašnjeg toka prvenstva puleni jednog od najperspektivmnjijih trenera Rasinskog okruga Zorana Čukića prišli su na samo dva boda od prvog mesta. Izvanrednom igrom već u prvih 20 minuta Stalaćani su vodili sa 2: 0 preko Lazarevića i Milojevića, da bi pečat stavio ovog proleća izvanredni Aksentijević u 68 minutu evro golom za 3: 0. Sve što su uspeli je to da su domaći golovima Srđana Petrovića u 77 i Markovića u 86 iz penala izbegli teži poraz. na slici Zoran Čukić trener Trudbenika sigurno vodi svoj tim ka plasmanu u zonu.

(Strelci: 0:1 Lazarević u 9, 0: 2 Milojević u 18, 0: 3 Aksentijević u 68, 1: 3 Srđan Petrović u 77, 2: 3 Marković u 85 iz KU. Igralište Poljoprivrednika U Počekovini , gledalaca 500. Sudija Goran Jevtić (Kruševac) 7, 5, Opomenuti igrači: Marković (Poljoprivrednik) i Joksimović i Darko Stanojević (Trudbenik). Igrač utakmice: Darko Stanojević (Trudbenik).

POLjOPRIVREDNIK: D. Čelić 6, Jovanović 6, Ignjatović 5, 5 (M. Petrović-), V. Čelić- ( Simić 6, 5), Milosavljević 6, 5, Rasinac 6, Srđan Petrović 7, Jovanović 5, 5 (Vasić-), Marković 6, 5, Perčević 6, Milićević 7.
TRUDBENIK: Nešić 7, 5, Ađanin 7 (Simić 7), Đulović 7, Darko Stanojević 8, Barezi 7, 5, Stojković 7, Ivković 7, Aksentijević 7, 5 (Todorović-)Lazarević 7, Joksimović 7, 5 (Z. Nagulić-), Milojević 7, 5.

BOŠNjANE- VELIKA DRENOVA 1: 0

Teže nego se očekivalo Bošnjanci su savladali žilave lozare iz Drenove golom povratnika posle povrede u tim Bojana Marjanovića u 80 minutu, pre toga domaći su propustili veliki broj šansi a tri puta su pogađali i okvir gola. Bilo kako bilo ovom pobedom Bošnjanci su ponovo na vrhu ali im je za petama sada vrlo ambiciozna ekipa iѕ Stalađa.

Strelci: 1:0 Marjanović u 80 minutu. Igralište Bošnjana, gledalaca 200. Sudija Škurtić Marko /Kruševac ) 7. Opomenuti igrači: Dačić (Velika drenova). Igrač utakmice: Bojan Marjanović (Bošnjane).

BOŠNjANE: Markobić 7, Dalibor Radojević 6, Savović 7, Stefan Radojević 6 (Popović 6, 5), Pešić 7, 5, Milenović 6 (Vidojević 6), Lazić 6, Miletić 7, Marjanović 7, 5, Jelić 6, Đorđević 7
Velika Drenova: Lazić 7, Milanović 6, 5, Jaćović 6, Krstić 6, Nikolić 7, Pavlović 7, Dačić 6, 5, Babić 6 (stojković-) Marković 6, 5, Savković 6 (Barać-), Milićević 6.

Jovan Kursula - Jastrebac (V.Šiljegovac) 3:1

Za samo petnaest minuta Varvarinci su sve završili poveli sa 3:0 i tu stali, gosti su sredinom drugog dela ublažili poraz koji je mogao da bude veći da su napadači Kursule bili efikasniji. Inače u tim Varvarinaca se posle duže pauze vratio Vladan Timotijević pa će biti od velike pomoći u borbi za opstanak.

Strelci: 1:0 Radaković u 4, 2:0 Timotijević u 8, 3:0 Pavlović u 15 iz KU, 3:1 Milićević u 67 minutu. Stadion Temnića u Varvarinu, gledalaca 200. Sudija Marija Pršić (Kruševac) 7. Opomenuti igrači: Budimčić(J.Kursula) i Grujić(Jastrebac). Igrač utakmice: Nenad Krstić(Jovan Kursula).

Jovan Kursula:Lazić 7,Ilić 6(Kizić 7),Savić 7,Simić 7,Pavlović 7,Krstić 7,5,Budimčić 6,5,Timotijević 7,Radojević 7,Milojević 6,5,Radaković 7(Ivanović-,Boškovac 7).
Jastrebac:Kovačević 7, Petrović 6,Z. Milošević 6,Grujić 6,M.Milošević 6,Dimitrijević 7,Jovanović 6(Aleksić-),Filipović 6,Kostić 6,Milićević 6,5, Perić 6.

Dedina 2 : 4 Poljoprivrednik
Jovan Kursula 4 : 4 Jasika
Bošnjane 6 : 1 Naupare
Trajal 5 : 2 Blagotin
Donji Kopaonik 1 : 5 Trudbenik
Sloga 3 : 0 Jastrebac