Baraž- Miločajci posle četiri sezone u višem rangu

Fudbaleri Miločajca iz Miločaja uspešno su završili baraž utakmice sa ekipom Mladost iz Štulca. U prvom meču, u ovom mestu kraj Vrnjačke Banje, rezultat je bio 1:1 a na svom terenu otpor gostiju slomili su golom Nikolića u 52. minutu - 1:0. Ovim golom overena je viza za ulazak u viši rang - Međuopštinsku ligu. Posle meča usledilo je veliko slavlje fudbalera i navijača jer su ovaj rezultat vredan pažnje, ostvarili posle četiti sezone igranja u Gradskoj ligi, poslednjem stadijumu u ligama FS raškog okruga. Inače, Miločaj je decenijama poznat, osim po fudbalu, i po dobroj muzici - pesmi i svirci. Lepa Lukić je kraljica narodne muzike, Miša Mijatović virtouz na harmonici a Ljubivoje Čvrta Jovanović je činio svirajući sa pištaljkom u plodnoj sudijskoj karijeri deleći pravdu na fudbalskim terenima.

Gol Nikoliću za viši rang

MILOČAJAC - MLADOST (Š) 1:0 (0:0)

Gledalaca 200. Sudije: Nikola Vujović (Kraljevo), Nenad Simović, Jovan Filipović. Strelac: Nikolić i 52. minutu

Miločajac: Gajić, M. Grujičić, Nedeljković, Šljivić, Radovanović, Satarić, Jeremić, Milosavljević, Radičević, Milošević, Nikolić, rezerve: Petrović, D. Grujičić, Ćolović

Mladost: D. Mladenovićć, S. Topalović, Mlađenović, D. Toplaović, Atanasijević, Beloica, Jeftović, N. Mladenović, Stašević, Pa. Pešić, Pe. Pešić, rezerve: Lj. Topalović, Kostić, M. Topalović, Dunjić, Đorđević