"Orlovi sa tromeđe" ubedljivi protiv Aranđelovčana!

PP 192 je jesenji deo sezone zatvorio ubedljivom partijom protiv KMF Aranđelovac - 14:4 (8:1) i tako izbio na treće mesto Regionalne futsal lige "Zapad".

Malobrojni gledaoci mogli su da uživaju u dobroj futsal predstavi, posebno svojih ljubimaca, koji su im se odužili uigranim akcijama, lepim potezima i velikim brojem golovima. Oslabljeni Aranđelovčani danas nijednog trenutka nisu uspeli da pruže dostojan otpor.

Od prvog sudijskog zvižduka "orlovi sa tromeđe" su krenuli žustro kao golu gostiju i vrlo brzo, već u 4. minutu, stigli do ubedljivih 3:0.
I u nastavku utakmice slična slika na terenu - domaći napadaju, stvaraju šanse i golmana Aranđelovčana stavljaju na iskušenja, pa se na odmor otišlo sa ubedljivih 8:1.

I u drugom poluvremenu igrači PP 192 su bili efikasni, mada je bilo vidljivo da su "pustili gas". Ipak, u 34. minutu na semaforu je stajalo ogromnih 14:1! I tada su stali. To su iskoristili gostujući igrači i u poslednja dva minuta utakmice, sa tri pogotka, ublažuju poraz - 14:4.

Dvorana: Prijepoljske gimnazije. Gledalaca: 30. Sudije: Slobodan Ćirušić (Nova Varoš) i Enes Kasumović (Sjenica). Delegat: Branko Tabašević (Prijepolje).

KMF PP 192 Prijepolje: Bogdan Cvijović (1, g), Vladeta Novković (10, k), Miroslav Cvijović (3), Nemanja Radaković (4), Milan Lapčević (7), Igor Dumić (11), Emil Ćatić (18), Igor Pajević (21), Marko Maračić (33), Dragoljub Minić (27) i Aldin Đurđević (53). Predstavnik ekipe: Viktor Ratković.

KMF Aranđelovac Aranđelovac: Saša Perišić (1, g), Dušan Nikić (7, k), Nemanja Radović (3), Marko Marković (4), Zdravko Ivanković (5) i Stefan Novaković (6).

Strelci: Maračić u 2, 3. i 4, Novković u 14, 15. i 30, Lapčević u 7. i 24, Dumić u 9. i 34, Pajević u 20. i 28. i M. Cvijović u 29. i 29. minutu za KMF PP 192, a Novaković u 19. i 40, Radović u 28. i Ivanković u 39. minutu za KMF Aranđelovac.

Prolećni deo prvenstva se nastavlja prvog vikenda februara (2/3.2.2019) kada će, u okviru 10. kola RFLZ, PP 192 gostovati ekipi KMF Loznica grad, dok će u 11. kolu, pred svojom publikom, pokušati da "skine skalp" vodećem KMF Karađorđu iz Rače.

PP 192 14 : 4 Aranđelovac
Loznica Grad 2018 5 : 4 Bezbednost 192
Karađorđe 2015 5 : 0 Šljivici
Fleš 5 : 5 SFU Leposavić