Vulić tvorac pobede Sloge

Prva pobeda Sloge i prvi poraz Spartaka u ovoj sezoni. Domaćini su uraganski počeli meč. poveli su sa 10:0 ali su gosti iz Subotice uspeli da poravnaju rezultat. Do poluvremena igralo se poen za poen. Čak su u jdnom trenutku gosti sa severa Bačke stekli minimalnu prednost. Ipak u nastavku košarkaši trenera Zorana Petrovića dominirali su na terenu. Brze akcije i efektni poeni karakterisali su igru Sloge do sam kraja utakmice. Najraspoloženiji u timu pobednika bio je Vulić koji je prosto rešetao obruč Spartaka. Nanizao je čak 33 poena i poneo epitet igrača utakmice, Nema sumnje da će ga biti i u timu kola. Njemu uz rame bili su Vuletić i centar Todorović. U gostujućoj ekipi Drakulić i Antić su bili pravi predvodnici ekipe.

Sloga - Spartak 106:79

(22:20, 31:25, 22:10, 31:24)

Kraljevo - Hala sportova. Gledalaca 400. Sudije: Mažić, Čukalović (Beograd), Ilić (Niš)

Sloga: Vulić 33, Jokić, Guđulić, Stefanović 2, Vuksanović 3, Đorđević 8, Igrutinović, Vuletić 19, Todorović 16, Radonjić 13, Simeunović 3, Tadić 9

Spartak. Živković 9, Ilić 1, Prlja 7, Nikolić, Sokolović 7, Antić, 15, Kojić 5, Drakulić 20, Simić 7, Matović 6, Laketa 2

Milan Vulić kreator prve pobede Sloge foto: Stole

Smederevo 1953 71 : 66 Jagodina
Sloga 106 : 79 Spartak
Vojvodina Srbijagas 93 : 83 Vršac Swisslion
FMP 85 : 70 Tamiš
Borac 64 : 56 Napredak Rubin
Konstantin 97 : 72 OKK Beograd