Prijateljska utakmica: Kupinovo - Dunav (SB) 1:0

Posle prvih pet minuta igre činilo se da će ljubitelji fudbala u Kupinovo gledati vrlo zanimljivu utakmicu. Najpre je Nikolić već u 2. minuti bio u kolosalnoj šansi da savlada Trifunovića. Par minuta kasnije, iskusni Petar Ašćerić je propustio sjajnu priliku da pošalje loptu iza leđa Travice. Usledio je brza kontra domaćina i situacija „oči u oči“ Mrkajića i golmana starobanovčana, u kojoj je Trifunović izašao kao pobednik. U narednih četrdesetak minuta prvog poluvremena „prava uspavanka“.

Kupinovo - Dunav (SB)

Prvu priliku, tzv. „stoprocentnu“ u nastavku utakmice imao je domaćin u 75. minutu: izvanredan centaršut Krstovića sa desne strane mladi Mladen Majstorović ne pretvara u gol, iako je bio metar-dva od gola gostiju. Pet minuta kasnije, ipak, gol: Nedeljković upošljava Krstovića, koji sjajnim šutem šalje loptu pod samu prečku Dunava. Nešto kasnije još jedna propuštena prilika za Krstovića, koji je očigledno bio raspoložen za igru.

Strelac: 1:0 Krstović u 80. minutu. Kupinovo: gledalaca: 200. Sudija: Zoran Perić (Kupinovo).

KUPINOVO: Travica, Ninić, Radivojević, Nović, Đuričić, Mihajlović, S. Matić, Ljubojević, P. Majstorović, Nikolić, Mrkajić. Igrali su: Vukić, Bošković, Arsenijević, Lukač, Dragojević, Nedeljković, Petrović, F. Matić, M. Majstorović, Krstović.

DUNAV: Trifunović, G. Žeželj, S. Žeželj, Jaguzović, Javorac, Žakula, Janjuz, Štetić, P. Ašćerić, Višnjić, Šaranović. Igrali su još: Košutić, Simić, Lukić, Molerović, Krstovoić, Micić, S. Ašćerić.

Dinamo 2 : 0 Radnički (NP)
PIK Prigrevica 0 : 0 Bačka 1901
Vršac 3 : 1 Radnički (Š)
Tekstilac 2 : 4 Cement
Senta 1 : 0 Banat
Radnički (S) 1 : 1 Sloga
Dolina 1 : 0 ČSK Pivara