XS
SM
MD
LG
4.kolo
Rezultati
24/25.09.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloga 1924
Batočina
1 : 4
OPK Rudar 1933
Kostolac
24.09.2022 10:00
Sloga 1924
1 : 4
OPK Rudar 1933
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 2
Morava
Velika Plana
24.09.2022 10:00
Smederevo 1924
0 : 2
Morava
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
0 : 3
VGSK
Veliko Gradište
24.09.2022 10:00
Jasenica 2017
0 : 3
VGSK
AF Duljaj
Topola
9 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
24.09.2022 10:00
AF Duljaj
9 : 1
Sloga 33
Šumadija 1934
Drača
1 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
24.09.2022 10:00
Šumadija 1934
1 : 2
Šumadija (A)
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Sušica
Kragujevac
24.09.2022 10:00
Radnički 1923
1 : 0
Sušica
26.09.2022 12:06 (dusanivkovic)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Radnički 1923 4 4 0 0 12
2 VGSK 4 3 1 0 10
3 Morava 4 3 1 0 10
4 Sušica 4 2 1 1 7
5 AF Duljaj 4 2 1 1 7
6 Šumadija (A) 4 1 2 1 5
7 Smederevo 1924 4 1 1 2 4
8 Sloga 33 4 1 1 2 4
9 OPK Rudar 1933 4 1 0 3 3
10 Šumadija 1934 4 1 0 3 3
11 Jasenica 2017 4 0 2 2 2
12 Sloga 1924 4 0 0 4 0

5.kolo
Sledeće kolo
01/02.10.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sušica
Kragujevac
01.10.2022
10:00
Sloga 1924
Batočina
01.10.2022 10:00
Sušica
:
Sloga 1924
Šumadija (A)
Aranđelovac
01.10.2022
10:00
Radnički 1923
Kragujevac
01.10.2022 10:00
Šumadija (A)
:
Radnički 1923
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
01.10.2022
10:00
Šumadija 1934
Drača
01.10.2022 10:00
Sloga 33
:
Šumadija 1934
VGSK
Veliko Gradište
01.10.2022
10:00
AF Duljaj
Topola
01.10.2022 10:00
VGSK
:
AF Duljaj
Morava
Velika Plana
01.10.2022
10:00
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
01.10.2022 10:00
Morava
:
Jasenica 2017
OPK Rudar 1933
Kostolac
01.10.2022
10:00
Smederevo 1924
Smederevo
01.10.2022 10:00
OPK Rudar 1933
:
Smederevo 1924
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

FCRS
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 8 korisnika
Takmičenje prati 19 korisnika
ReMa32 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu