XS
SM
MD
LG
24.kolo
Rezultati
10/11.04.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
11.04.2021 16:00 Prvi srpski ustanak 5 : 0 Partizan 1945
11.04.2021 16:00 Grizli ML 1 : 0 Šumadinac 1913
11.04.2021 16:00 Vinča 4 : 1 BSK
11.04.2021 16:00 Partizan (BB) 1 : 1 Borac (P)
11.04.2021 16:00 Šumadinac (S) 2 : 0 Banja 1957
11.04.2021 16:00 Sloga (Z) 0 : 0 Jasenica (B)
11.04.2021 16:00 Lokomotiva 1 : 0 Trnava
11.04.2021 16:00 Marjan (K) 5 : 0 Omladinac
11.04.2021 16:00 Plaskovac 3 : 2 ŽSK
11.04.2021 18:05 (Nikola Zagorica)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Grizli ML 24 21 2 1 65
2 Lokomotiva 24 17 3 4 54
3 Vinča 24 13 5 6 44
4 Šumadinac 1913 24 13 4 7 43
5 Prvi srpski ustanak 23 11 7 5 40
6 Plaskovac 24 12 2 10 38
7 Omladinac 23 9 6 8 33
8 Banja 1957 24 10 3 11 33
9 Trnava 24 9 5 10 32
10 BSK 24 9 5 10 32
11 Sloga (Z) 24 9 5 10 32
12 Marjan (K) (-2) 24 10 1 13 29
13 Partizan (BB) (-1) 24 8 6 10 29
14 Šumadinac (S) 24 9 1 14 28
15 ŽSK 22 8 4 10 28
16 Jasenica (B) 24 8 1 15 25
17 Borac (P) 24 6 4 14 22
18 Partizan 1945 (-1) 24 0 0 24 -1

25.kolo
Sledeće kolo
17/18.04.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
18.04.2021 16:00 Plaskovac : Prvi srpski ustanak
18.04.2021 16:00 ŽSK : Marjan (K)
18.04.2021 16:00 Omladinac : Lokomotiva
18.04.2021 16:00 Trnava : Sloga (Z)
18.04.2021 16:00 Jasenica (B) : Šumadinac (S)
18.04.2021 16:00 Banja 1957 : Partizan (BB)
17.04.2021 16:00 Borac (P) : Vinča
18.04.2021 16:00 BSK : Grizli ML
18.04.2021 16:00 Šumadinac 1913 : Partizan 1945
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Nikola Zagorica
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 2 korisnika
Takmičenje prati 32 korisnika
PFL Sombor i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
PFL Sombor i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
PFL Sombor i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
PFL Sombor i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
PFL Sombor i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
PFL Sombor i još 5 korisnika su tipovali utakmicu