XS
SM
MD
LG
Final
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
21.08.2020 21:00 Sevilla 3 : 2 Internazionale
Semi-final
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
16.08.2020 21:00 Sevilla 2 : 1 Manchester United
17.08.2020 21:00 Internazionale 5 : 0 Shakhtar Donetsk
Quarter-final
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.08.2020 21:00 Manchester United 1 : 0 København
10.08.2020 21:00 Internazionale 2 : 1 Bayer 04 Leverkusen
11.08.2020 21:00 Shakhtar Donetsk 4 : 1 Basel 1893
11.08.2020 21:00 Wolverhampton Wanderers 0 : 1 Sevilla
Round of 1/8
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
12.03.2020 18:55 Başakşehir 1 : 0 København
12.03.2020 18:55 LASK 0 : 5 Manchester United
12.03.2020 18:55 Eintracht 0 : 3 Basel 1893
12.03.2020 21:00 Wolfsburg 1 : 2 Shakhtar Donetsk
12.03.2020 21:00 Rangers 1 : 3 Bayer 04 Leverkusen
12.03.2020 21:00 Olympiacos 1 : 1 Wolverhampton Wanderers
06.08.2020 18:55 Sevilla 2 : 0 Roma
05.08.2020 21:00 Internazionale 2 : 0 Getafe
05.08.2020 18:55 København 3 : 0 Başakşehir
05.08.2020 21:00 Manchester United 2 : 1 LASK
06.08.2020 21:00 Basel 1893 1 : 0 Eintracht
05.08.2020 18:55 Shakhtar Donetsk 3 : 0 Wolfsburg
06.08.2020 18:55 Bayer 04 Leverkusen 1 : 0 Rangers
06.08.2020 21:00 Wolverhampton Wanderers 1 : 0 Olympiacos
Round of 1/16
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
20.02.2020 18:55 Sporting CP 3 : 1 Başakşehir
20.02.2020 18:55 Getafe 2 : 0 Ajax
20.02.2020 18:55 København 1 : 1 Celtic
20.02.2020 18:55 CFR Cluj 1 : 1 Sevilla
20.02.2020 18:55 Club Brugge 1 : 1 Manchester United
20.02.2020 18:55 Ludogorets 0 : 2 Internazionale
20.02.2020 18:55 Shakhtar Donetsk 2 : 1 SL Benfica
20.02.2020 18:55 Eintracht 4 : 1 RB Salzburg
20.02.2020 21:00 Rangers 3 : 2 Sporting Braga
20.02.2020 21:00 Wolverhampton Wanderers 4 : 0 Espanyol
20.02.2020 21:00 Bayer 04 Leverkusen 2 : 1 Porto
20.02.2020 21:00 APOEL 0 : 3 Basel 1893
20.02.2020 21:00 AZ 1 : 1 LASK
20.02.2020 21:00 Wolfsburg 2 : 1 Malmö FF
20.02.2020 21:00 Roma 1 : 0 Gent
20.02.2020 21:00 Olympiacos 0 : 1 Arsenal
27.02.2020 18:55 Başakşehir 4 : 1 Sporting CP
27.02.2020 21:00 Ajax 2 : 1 Getafe
27.02.2020 21:00 Celtic 1 : 3 København
27.02.2020 21:00 Sevilla 0 : 0 CFR Cluj
27.02.2020 21:00 Manchester United 5 : 0 Club Brugge
27.02.2020 21:00 Internazionale 2 : 1 Ludogorets
27.02.2020 21:00 SL Benfica 3 : 3 Shakhtar Donetsk
28.02.2020 18:00 RB Salzburg 2 : 2 Eintracht
26.02.2020 18:00 Sporting Braga 0 : 1 Rangers
27.02.2020 18:55 Espanyol 3 : 2 Wolverhampton Wanderers
27.02.2020 18:55 Porto 1 : 3 Bayer 04 Leverkusen
27.02.2020 18:55 Basel 1893 1 : 0 APOEL
27.02.2020 18:55 LASK 2 : 0 AZ
27.02.2020 18:55 Malmö FF 0 : 3 Wolfsburg
27.02.2020 18:55 Gent 1 : 1 Roma
27.02.2020 21:00 Arsenal 1 : 2 Olympiacos
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 0 korisnika
Takmičenje prati 0 korisnika
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 je tipovao utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 je tipovao utakmicu
Goran112 je tipovao utakmicu
Goran112 je tipovao utakmicu
Goran112 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
dmelar je podelio utakmicu