20.10.2019 20:29 toplickevesti.com

Kolibri doneo bodove iz Knjaževca

U 6. kolu Druge ženske fudbalske lige Jug, ŽFK Kolibri pobedio je u Knjaževcu ekipu ŽFK Knjaževac 2015 sa 2:0, poluvreme 1:0. Golove je postigla Despotović u 13. i 52. minutu. Trener Kolibrija Vladimir Čavić kaže da je u borbenoj utakmici njegov tim bio bolji u svim segmentima igre i zasluženo pobedio. Dodaje da su imali još nekoliko šansi ali ih nisu iskoristili.    U sledećem kolu u...

15.09.2019 20:19 toplickevesti.com

Kolibri startovao pobedom

U prvom kolu Druge lige fudbalerke Kolibrija iz Kuršumlije pobedile su u Pirotu Jedinstvo sa 1:0. Utakmicu je evro golom sa 35 metara rešila Sandra Despotović. Domaće igračice nisu iskoristile jedanaesterac u 15. minutu jer je golman Kolibrija Sofila Savić odbranila udarac.   Prema rečima trenera Kolibrija Vladimira Čavića utakmica je bila pravi derbi dve podjednake ekipe i da je njegov...