XS
SM
MD
LG
3.kolo
Rezultati
19/20.10.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
19.10.2019 18:00 BKK Radnički : Pirot
19.10.2019 16:45 Zemun Fitofarmacija : Fair Play
19.10.2019 16:00 Spartak : Konstantin
19.10.2019 19:00 KKK Radnički : Zdravlje Leskovac
19.10.2019 19:00 Mladost (SP) : Sveti Đorđe
17.10.2019 19:30 Proleter Naftagas 70 : 67 Beovuk 72
20.10.2019 18:00 Železničar : Sloga
17.10.2019 22:23 (srbijasport.net)
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Proleter Naftagas 3 2 1 5
2 KKK Radnički 2 2 0 4
3 Pirot 2 2 0 4
4 Zemun Fitofarmacija 2 2 0 4
5 BKK Radnički 2 2 0 4
6 Spartak 2 2 0 4
7 Beovuk 72 3 1 2 4
8 Mladost (SP) 2 1 1 3
9 Sloga 2 1 1 3
10 Zdravlje Leskovac 2 0 2 2
11 Fair Play 2 0 2 2
12 Železničar 2 0 2 2
13 Konstantin 2 0 2 2
14 Sveti Đorđe 2 0 2 2
4.kolo
Sledeće kolo
26/27.10.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
26.10.2019 Pirot : Sloga
26.10.2019 Beovuk 72 : Železničar
26.10.2019 Sveti Đorđe : Proleter Naftagas
26.10.2019 Zdravlje Leskovac : Mladost (SP)
26.10.2019 Konstantin : KKK Radnički
26.10.2019 Fair Play : Spartak
26.10.2019 BKK Radnički : Zemun Fitofarmacija

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 0 korisnika
Takmičenje prati 24 korisnika
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu