XS
SM
MD
LG
18.kolo
Rezultati
01/02.02.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
02.02.2020 12:00 Koper Primorska 93 : 87 Mega Bemax
01.02.2020 17:00 Krka 69 : 77 Cibona
02.02.2020 17:00 Budućnost VOLI 99 : 59 Igokea
03.02.2020 18:00 Crvena zvezda MTS 92 : 86 Partizan NIS
31.01.2020 20:00 Zadar 83 : 89 Mornar
01.02.2020 19:00 FMP 100 : 105 Cedevita Olimpija
03.02.2020 20:07 (acapirot)
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Budućnost VOLI 18 14 4 32
2 Partizan NIS 18 14 4 32
3 Crvena zvezda MTS 18 12 6 30
4 Cedevita Olimpija 18 11 7 29
5 Mornar 18 11 7 29
6 Koper Primorska 18 11 7 29
7 FMP 18 9 9 27
8 Igokea 18 6 12 24
9 Cibona 18 6 12 24
10 Krka 18 6 12 24
11 Zadar 18 4 14 22
12 Mega Bemax 18 4 14 22
19.kolo
Sledeće kolo
08/09.02.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
08.02.2020 20:00 FMP 77 : 65 Koper Primorska
08.02.2020 18:00 Cedevita Olimpija 90 : 82 Zadar
10.02.2020 18:00 Mornar 71 : 64 Crvena zvezda MTS
09.02.2020 18:00 Partizan NIS 87 : 82 Budućnost VOLI
09.02.2020 20:00 Igokea 92 : 82 Krka
07.02.2020 20:00 Cibona 76 : 87 Mega Bemax

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Pedja 11
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 2 korisnika
Takmičenje prati 36 korisnika
СЕМИНАР СЛУЖБЕНИХ ЛИЦА НА НАВОУ ФС ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА ОДРЖАЋЕ СЕ 06.МАРТА 2020. (ПЕТАК) СА ПОЧЕТКОМ У 08 ЧАСОВА У КРАГУЈЕВЦУ У САЛИ РЕСТОРАНА ШУМАРИЦЕ А ПРОВЕРА ФИЗИЧКИХ НОРМИ СУДИЈА НА АТЛЕТСКОЈ СТАЗИ СТАДИОНА ЧИКА ДАЧА. ТЕРМИНИ ОДРЖАВАЊА КОНФЕРЕНЦИЈЕ КЛУБОВА ПРЕД ПОЧЕТАК ПРОЛЕЋНОГ ДЕЛА ТАКМ.2019/2020. ГОДИНЕ: - ШУМАДИЈСКА ОКРУЖНА ЛИГА 09. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СЕВЕР 16. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ ТОПОЛА -МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ЈУГ 17. МАРТ 2020. У 18 ЧАСОВА САЛА СКУПШТИНЕ ОПШТИНЕ БАТОЧИНА
Raspored Seminara za službena lica za prolećni deo takmičarske sezone 2019/2020 u ligama FS Beograda: 29.02.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 29.02.2020. od 15,00 do 15,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE 01.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA 07.03.2020. od 09,00 do 09,15 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 29.02.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 09,15 do 10,15 – menadžment, vođenje utakmice 29.02.2020. – od 10,30 do 11,30 – uloga pomoćnika u timu, ofsajd 29.02.2020. – od 11,45 do 12,00 – video test 29.02.2020. – od 12:00 do 12:30 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 12:45 do 13:00 – rezultati video testa 01.03.2020. – od 09,00 do 11,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 29.02.2020. – od 15,00 do 15,15 – otvaranje seminara 29.02.2020. – od 15,15 do 15,45 – predavanje pravila igre 29.02.2020. – od 16,00 do 16,30 – teoretska provera 29.02.2020. – od 16,45 do 17,45 – video edukacija (analiza situacija) 29.02.2020. – od 18,00 do 18,15 – razgovor sa komesarom 29.02.2020. – od 18:15 do 18:30 – rezultati teoretske provere 01.03.2020. – od 11,00 do 13,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 01.03.2020. – od 13,00 do 13,45 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 09,30 do 10,30 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 07.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 07.03.2020. – od 09,15 do 10,00 – predavanje pravila igre 07.03.2020. – od 10,15 do 10,45 – teoretska provera 07.03.2020. – od 11,00 do 12,00 – video edukacija (analiza situacija) 07.03.2020. – od 12,15 do 12,45 – razgovor sa komesarom 07.03.2020. – od 13:00 do 13:15 – rezultati teoretske provere 08.03.2020. – od 10,30 do 12,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 08.03.2020. – od 12,00 do 12,45 – fizička provera DELEGATI SVIH BEOGRADSKIH LIGA 01.03.2020. – od 09,00 do 09,15 – otvaranje seminara 01.03.2020. – od 09,15 do 09,45 – teoretska provera 01.03.2020. – od 10,00 do 11,00 – video edukacija (analiza situacija) 01.03.2020. – od 11,00 do 11,30 – razgovor sa komesarom 01.03.2020. – od 11,30 do 11,45 – rezultati teoretske provere Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalski savez Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije Zonske i Prve beogradske lige mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 27.02.2020.godine do 14 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja seminara. Sudije Međuopštinskih liga i Liga mlađih kategorija mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFSB do četvrtka, 04.03.2020.godine do 14 časova Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmeni deo ispita koji će početi u 13,30 časova.
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Zeldi65 je tipovao utakmicu