XS
SM
MD
LG
10.kolo
Rezultati
19/20.10.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
19.10.2019 14:30 FAP : Sloboda (Č)
19.10.2019 14:30 Crnokosa : Lunjevica
20.10.2019 14:30 Polet (T) : Jasen
20.10.2019 14:30 Zlatar : Jedinstvo Putevi
19.10.2019 14:30 GFK Sloboda : Budućnost
20.10.2019 14:30 Polimlje : Sevojno
20.10.2019 11:00 Polet (Lj) : Prijevor
20.10.2019 14:30 Sloga (S) : Sloga (BB)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 GFK Sloboda 9 8 1 0 25
2 Budućnost 9 8 1 0 25
3 Sloga (BB) 9 8 0 1 24
4 Sloga (S) 9 6 1 2 19
5 Jedinstvo Putevi 9 4 4 1 16
6 Polet (Lj) 9 4 2 3 14
7 Lunjevica 9 4 1 4 13
8 Prijevor 9 3 2 4 11
9 Jasen 9 2 3 4 9
10 Sevojno 9 1 5 3 8
11 Zlatar 9 2 2 5 8
12 Sloboda (Č) 9 2 2 5 8
13 Polimlje 9 1 3 5 6
14 Polet (T) 9 0 5 4 5
15 FAP 9 1 2 6 5
16 Crnokosa 9 0 2 7 2
11.kolo
Sledeće kolo
26/27.10.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
26.10.2019 13:30 Sloga (BB) : FAP
27.10.2019 13:30 Prijevor : Sloga (S)
26.10.2019 13:30 Sevojno : Polet (Lj)
26.10.2019 13:30 Budućnost : Polimlje
27.10.2019 11:00 Jedinstvo Putevi : GFK Sloboda
27.10.2019 13:30 Jasen : Zlatar
27.10.2019 13:30 Lunjevica : Polet (T)
27.10.2019 13:30 Sloboda (Č) : Crnokosa

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Miroslav Todorović
Premijum urednik takmičenja

zblbz
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 3 korisnika
Takmičenje prati 10 korisnika
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu