XS
SM
MD
LG
10.kolo
Rezultati
19/20.10.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
20.10.2019 14:00 Napredak (Sv) : Napredak (St)
19.10.2019 14:00 Šumadija : Rudar (P)
20.10.2019 14:00 Mladost (S) : Pomoravlje
20.10.2019 14:00 Mladost (GM) : Beljanica
20.10.2019 14:00 Radnički : Rudar (St)
19.10.2019 14:00 Budućnost : OFK Juhor 2016
20.10.2019 14:00 Rudar (SR) : Istok 63
U ovom kolu slobodan je tim: 15. Avgust 1950
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 OFK Juhor 2016 9 7 0 2 21
2 15. Avgust 1950 9 6 1 2 19
3 Budućnost 7 6 0 1 18
4 Rudar (SR) 7 6 0 1 18
5 Beljanica 9 5 1 3 16
6 Radnički 8 5 0 3 15
7 Rudar (St) 8 3 1 4 10
8 Rudar (P) 9 3 1 5 10
9 Pomoravlje 9 3 1 5 10
10 Napredak (St) 8 3 0 5 9
11 Mladost (GM) 8 3 0 5 9
12 Napredak (Sv) 8 3 0 5 9
13 Šumadija 7 2 1 4 7
14 Istok 63 8 2 1 5 7
15 Mladost (S) 8 0 1 7 1
11.kolo
Sledeće kolo
26/27.10.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
27.10.2019 13:30 Istok 63 : Napredak (Sv)
27.10.2019 13:30 15. Avgust 1950 : Rudar (SR)
26.10.2019 13:30 Rudar (St) : Budućnost
26.10.2019 13:30 Beljanica : Radnički
26.10.2019 13:30 Pomoravlje : Mladost (GM)
27.10.2019 13:30 Rudar (P) : Mladost (S)
27.10.2019 13:30 Napredak (St) : Šumadija
U ovom kolu slobodan je tim: OFK Juhor 2016

Takmičenje je napustio tim: Borac
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Nebojša Bogosavljević
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 1 korisnika
Takmičenje prati 26 korisnika
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu