XS
SM
MD
LG
11.kolo
Rezultati
19/20.10.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
20.10.2019 14:00 Kolare : Bratstvo
20.10.2019 14:00 OFK Bratstvo : OFK Batinac
20.10.2019 14:00 Mladost (K) : Mladost (D)
20.10.2019 14:00 Dragocvet : Orlovi
20.10.2019 14:00 Mladost (J) : Napredak (D)
20.10.2019 14:00 Partizan (M) : Resavac
20.10.2019 14:00 Juhor : Morava (R)
20.10.2019 14:00 Javor : Hajduk
20.10.2019 14:00 Morava (KS) : Moravac 2015
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Orlovi 10 8 0 2 24
2 Bratstvo 10 7 1 2 22
3 Napredak (D) 10 6 2 2 20
4 OFK Bratstvo 9 5 2 2 17
5 Moravac 2015 10 5 2 3 17
6 Kolare 10 5 1 4 16
7 Mladost (J) 10 5 0 5 15
8 Resavac 10 5 0 5 15
9 Mladost (K) 10 4 3 3 15
10 Partizan (M) 10 4 1 5 13
11 Dragocvet 10 4 1 5 13
12 OFK Batinac 10 3 3 4 12
13 Morava (KS) 10 3 2 5 11
14 Javor 10 3 2 5 11
15 Morava (R) 10 3 1 6 10
16 Hajduk (-1) 10 3 1 6 9
17 Juhor 10 2 2 6 8
18 Mladost (D) 9 2 0 7 6
12.kolo
Sledeće kolo
26/27.10.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
27.10.2019 13:30 Bratstvo : Moravac 2015
27.10.2019 13:30 Hajduk : Morava (KS)
27.10.2019 13:30 Morava (R) : Javor
27.10.2019 13:30 Resavac : Juhor
27.10.2019 13:30 Napredak (D) : Partizan (M)
27.10.2019 13:30 Orlovi : Mladost (J)
27.10.2019 13:30 Mladost (D) : Dragocvet
27.10.2019 13:30 OFK Batinac : Mladost (K)
27.10.2019 13:30 Kolare : OFK Bratstvo

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Nebojša Bogosavljević
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 2 korisnika
Takmičenje prati 23 korisnika
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu