XS
SM
MD
LG
10.kolo
Rezultati
19/20.10.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
20.10.2019 14:30 Zvižd : Karađorđe
20.10.2019 14:30 Rudar : VGSK
20.10.2019 14:30 Udarnik : Polet
20.10.2019 14:30 Partizan 1945 : OFK Aranđelovac 1979
20.10.2019 14:30 Sloboda : Borac 1932
19.10.2019 14:30 Sloga 1924 : Petar Dobrnjac
20.10.2019 14:30 Morava : OFK Napredak
20.10.2019 14:30 Pomoravlje : Mladi borac
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Pomoravlje 9 8 1 0 25
2 Zvižd 9 6 2 1 20
3 Petar Dobrnjac 9 6 1 2 19
4 OFK Aranđelovac 1979 9 6 0 3 18
5 Borac 1932 9 5 2 2 17
6 OFK Napredak 9 5 1 3 16
7 Sloga 1924 9 4 0 5 12
8 Rudar 9 4 0 5 12
9 Karađorđe 9 3 2 4 11
10 Sloboda 9 3 2 4 11
11 VGSK 9 2 4 3 10
12 Udarnik 9 3 1 5 10
13 Morava 9 2 2 5 8
14 Mladi borac 9 2 2 5 8
15 Partizan 1945 9 2 0 7 6
16 Polet 9 0 2 7 2
11.kolo
Sledeće kolo
26/27.10.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
26.10.2019 13:30 Mladi borac : Zvižd
27.10.2019 13:30 OFK Napredak : Pomoravlje
27.10.2019 13:30 Petar Dobrnjac : Morava
27.10.2019 13:30 Borac 1932 : Sloga 1924
27.10.2019 13:30 OFK Aranđelovac 1979 : Sloboda
27.10.2019 13:30 Polet : Partizan 1945
26.10.2019 13:30 VGSK : Udarnik
26.10.2019 13:30 Karađorđe : Rudar

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

FCRS
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 1 korisnika
Takmičenje prati 10 korisnika
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu