XS
SM
MD
LG
10.kolo
Rezultati
19/20.10.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
19.10.2019 15:00 Omladinac : Vojvodina 1928
19.10.2019 15:00 OFK Vršac : Bečej 1918
20.10.2019 15:00 Dunav : Dinamo 1945
19.10.2019 15:00 Hajduk 1912 : Kozara
19.10.2019 15:00 Bačka 1901 : Bratstvo 1946
19.10.2019 15:00 Radnički (SM) : Železničar
19.10.2019 15:00 Radnički 1912 : 1. Maj Ruma
20.10.2019 15:00 Borac : Radnički (Zr)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Železničar 9 8 1 0 25
2 Bačka 1901 9 6 2 1 20
3 Radnički (Zr) 9 5 2 2 17
4 Bratstvo 1946 9 5 1 3 16
5 OFK Vršac 9 5 1 3 16
6 Radnički 1912 9 4 3 2 15
7 1. Maj Ruma 9 5 0 4 15
8 Dinamo 1945 9 4 1 4 13
9 Bečej 1918 9 3 2 4 11
10 Borac 9 3 2 4 11
11 Omladinac 9 1 6 2 9
12 Radnički (SM) 9 2 3 4 9
13 Kozara 9 2 3 4 9
14 Hajduk 1912 9 2 0 7 6
15 Vojvodina 1928 9 1 3 5 6
16 Dunav 9 1 0 8 3
11.kolo
Sledeće kolo
26/27.10.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
26.10.2019 14:00 Radnički (Zr) : Omladinac
26.10.2019 14:00 1. Maj Ruma : Borac
27.10.2019 14:00 Železničar : Radnički 1912
26.10.2019 14:00 Bratstvo 1946 : Radnički (SM)
26.10.2019 14:00 Kozara : Bačka 1901
26.10.2019 14:00 Dinamo 1945 : Hajduk 1912
26.10.2019 14:00 Bečej 1918 : Dunav
27.10.2019 14:00 Vojvodina 1928 : OFK Vršac

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

fsovršac
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 3 korisnika
Takmičenje prati 135 korisnika
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu