XS
SM
MD
LG
30.kolo
Rezultati
08/09.06.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
09.06.2019 17:30 Sloga 2 : 0 Bošnjane
09.06.2019 17:30 Jastrebac (VŠ) 3 : 0 Jastrebac (B)
09.06.2019 17:30 Morava 1918 1 : 2 OFK Topličanin
09.06.2019 17:30 Dragocvet 2 : 0 Juhor
09.06.2019 17:30 OFK Kosanica 9 : 0 Žitorađa
09.06.2019 17:30 Župa 5 : 2 Napredak (D)
09.06.2019 17:30 Rembas 3 : 1 Jedinstvo (M)
09.06.2019 17:30 OFK Lugomir 2 : 2 Levač
09.06.2019 19:42 (Administrator)
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok OFK Topličanin 30 23 5 2 74
2 Rembas 30 23 4 3 73
3 OFK Kosanica 30 20 8 2 68
4 Župa 30 13 8 9 47
5 Sloga 30 13 5 12 44
6 Jedinstvo (M) 30 13 3 14 42
7 OFK Lugomir 30 10 10 10 40
8 Morava 1918 30 12 3 15 39
9 Jastrebac (B) 30 11 4 15 37
10 Levač 30 10 6 14 36
11 Juhor 30 10 3 17 33
12 Napredak (D) 30 9 5 16 32
13 Jastrebac (VŠ) 30 8 7 15 31
14 Bošnjane 30 7 7 16 28
15 Žitorađa (-2) 30 8 5 17 27
16 Dragocvet (-1) 30 5 7 18 21

Prikazani rezultati i konačna tabela su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Slavoljub Blagojević
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 5 korisnika
Takmičenje prati 43 korisnika
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu