XS
SM
MD
LG
30.kolo
Rezultati
08/09.06.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
09.06.2019 17:30 Provo 1 : 1 Loznica
08.06.2019 17:30 FAP 0 : 1 Jošanica
09.06.2019 17:30 Mokra Gora 2 : 2 Proleter Mihajlovac
09.06.2019 17:30 Smederevo 1924 1 : 1 Tutin
09.06.2019 17:30 Jedinstvo (Ub) 6 : 1 Polet (LJ)
09.06.2019 17:30 Mladi radnik 1926 3 : 0 Drina
08.06.2019 17:30 Šumadija (A) 0 : 4 Budućnost Krušik 2014
09.06.2019 17:30 Sloga 33 2 : 1 Sloga (PŽ)
09.06.2019 19:38 (Novica Pavlović)
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Smederevo 1924 (-1) 30 19 8 3 64
2 Sloga (PŽ) 30 17 9 4 60
3 Jedinstvo (Ub) 30 16 6 8 54
4 Tutin 30 15 8 7 53
5 Jošanica 30 13 8 9 47
6 Mladi radnik 1926 30 10 13 7 43
7 Šumadija (A) 30 11 10 9 43
8 Budućnost Krušik 2014 30 10 12 8 42
9 Mokra Gora 30 11 7 12 40
10 Sloga 33 30 11 5 14 38
11 Provo 30 9 10 11 37
12 Loznica 30 9 10 11 37
13 Proleter Mihajlovac 30 7 9 14 30
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Kolubarsko-mačvanska Drina 30 6 12 12 30
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska FAP 30 5 5 20 20
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona Zapadno-moravska Polet (LJ) 30 3 4 23 13

Prikazani rezultati i konačna tabela su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu