XS
SM
MD
LG
26.kolo
Rezultati
06.06.2015
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
06.06.2015 18:00 Napredak 0 : 3 Blagotin
06.06.2015 18:00 Kupinovac 0 : 1 Vinogradar
06.06.2015 18:00 Mladost 3 : 0 Juhor
06.06.2015 18:00 Crni Vrh 0 : 0 Kolare
06.06.2015 18:00 Resavac 7 : 2 Ursule
06.06.2015 18:00 Vinorača 1 : 4 Partizan
06.06.2015 18:00 Zenit 2 : 0 Morava
17.06.2015 19:26 (DG)
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravska okružna liga Partizan 26 22 0 4 66
2 Morava 26 18 2 6 56
3 Kolare 26 15 2 9 47
4 Vinorača 26 14 1 11 43
5 Ursule 26 12 6 8 42
6 Resavac 26 12 4 10 40
7 Mladost 26 12 1 13 37
8 Blagotin 26 11 2 13 35
9 Juhor 26 10 4 12 34
10 Beleška: Pobeda u baraž meču za opstanak u Međuopštinskoj ligi Sever nad ekipom Trnave rezultatom 4:6 penalima (1:1) Crni Vrh 26 8 7 11 31
11 Napredak (-3) 26 9 6 11 30
12 Kupinovac 26 7 4 15 25
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Svilajnac Vinogradar (-1) 26 7 2 17 22
14 Klub se ugasio Zenit 26 4 1 21 13

Prikazani rezultati i konačna tabela su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

DG
Kreator takmičenja

2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu