XS
SM
MD
LG
14.kolo
Rezultati
31.05/01.06.2014
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
01.06.2014 Šumadinac 1 : 0 Badljevica
01.06.2014 7. Jul 10 : 0 Lunjevac
01.06.2014 Drugovac 2 : 3 Podunavac
01.06.2014 Petrijevac 7 : 0 Ravni Gaj
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Podunavska okružna liga 7. Jul 14 10 3 1 33
2 Badljevica 14 8 1 5 25
3 Drugovac 14 7 3 4 24
4 Petrijevac 14 7 2 5 23
5 Klub se ugasio Šumadinac (-1) 14 7 1 6 21
6 Podunavac 14 5 4 5 19
7 Ravni Gaj 14 3 1 10 10
8 Lunjevac 14 1 1 12 4

Prikazani rezultati i konačna tabela su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Novica Pavlović
Premijum urednik takmičenja

webmaster
Kreator takmičenja

Zeldi65 je tipovao utakmicu
Zeldi65 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
U Fudbalskom savezu Beograda održan je žreb parova za prvo kolo Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. U ovoj fazi obavezni su da učestvuju klubovi koji se takmiče u Zonskoj ligi Beograda i oni klubovi iz nižih takmičarskih rangova koji se prijave za Kup. Utakmice prvog kola igraće se u sredu 25. septembra 2019. godine od 15:30 časova, a prvoimenovani klubovi su domaćini. Sastaće se: FK "Budućnost" (Zvečka) - FK "Šumadija" (Šopić) FK "Prva iskra" (Barič) - FK "Torlak" FK "Heroj Polet" (Jajinci) - FK "Vrčin" FK "Leštane" - FK "Napredak" (Medoševac) FK "B S K 1925" (Batajnica) - FK "B SK 1926" (Baćevac) FK "Komgrap" - FK "Milutinac" FK "Dunav" (Veliko Selo) - FK "Mladost" (Cvetovac) FK "DIF" - FK "Palilulac" FK "B A S K" - FK "Turbina" (Vreoci) i FK "Bežanija" - UFK "Studentski grad". U slučaju nerešeno0g rezultata posle 90 minuta igre izvodiće se udarci za dobijanje pobednika - "jedanaesterci". Pobednici će se plasirati u drugo kolo kada se u takmičenje uključuju klubovi koji se takmiče u Srpskoj ligi - grupa "Beograd" i pobednici Kupa na teritorijama Opštinskih fudbalskih saveza Obrenovca, Lazarevca, Mladenovca i Grocke.
Bogdan2002 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu